Related Posts with Thumbnails

RUBBABU

Rzadko kupuję zabawki...nie wiem to domena babć, cioć, wujków...częściej kupuję prezenty funkcjonalne, ubranka, bo wiem czego moje dzieci potrzebują, książki bo są wartościowe...ale zbliżają się mikołajki, i Igorowi postanowiłam kupić coś małego...no bo do jego buta to nic dużego się nie zmieści:) ( u nas prezenty do buta)nie ubranie bo większość na razie ma po starszej siostrze albo przechodnich, nie książkę bo za mały...Pierwszy samochodzik z naturalnego kauczuku do zabawy i gryzienia... niewielkich rozmiarów bo zaledwie 10cm:)


Rubbabu oznacza kolorowe i bezpieczne zabawki. Zabawki, które są ekologiczne, proste i stworzone tak, by pobudzać wyobraźnie dziecka. Rubbabu oznacza stosunek jakości do ceny. Są to zabawki unikalne na całym świecie. Zdobyły wiele wyróżnień, w ostatnim czasie cztery Nagrody dr TOY, za najlepsze produkty dla dzieci na 2010 rok, kolejne to Wybór Rodziców 2010r. I trzy Tillywig Nagrody Edukacyjne. Rubbabu to 100% naturalnego kauczuku a kauczuk to sok z drzewa kauczukowego. Jest to surowiec trwały i odnawialny, więc tworzenie zabawek nie zagraża wyginięciu i zniszczeniu lasów, ponieważ sok może być pobierany z tej samej rośliny nawet do 25 lat. Proces produkcji pochłania 1,2% kosztów energii. Formowanie i modelowanie nie wymaga chemikaliów dlatego nie produkujemy też ścieków. Cały proces zaprojektowany jest tak, aby zminimalizować straty w materiale, tzn. w gumie. Opakowania również są zminimalizowane do najbardziej optymalnych kształtów. Kauczuk naturalny został wyparty przez kauczuk syntetyczny a naszą koncepcją jest, aby dziecięce zabawki były naturalne jak to tylko możliwe.
Produkt jest nie tylko elastyczny i trwały ale także antybakteryjny, odporny na roztocza kurzu domowego, pleśnioodporny i nie wywołuje alergii. Kauczuk naturalny jest niepalny i w 100% biodegradowalny.Maluch ściskając, ugniatając i miętoląc taką zabawkę ćwiczą rączki co później ułatwi im naukę pisania. Podczas zabawy tymi zabawkami dzieci rozwijają również zmysł dotyku i uczą się rozróżniania kształtów i kolorów co pobudza ich wyobraźnię. Bardzo ważne jest, że zabawki te są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci ponieważ pozbawione są krawędzi i twardych elementów, nie wywołują alergii są antybakteryjne i odporne na roztocza kurzu domowego i pleśń.


  • To ręcznie wykonywana zabawki z naturalnego kauczuku bez wycinki drzew
  • Silne walory edukacyjne dla dzieci i niemowląt ( w wieku 0-6 lat )poprzez zabawę rozwój sensoryczny, motoryczny
  • Korzystanie z bezpiecznych materiałów najwyższej jakości, poświadczony przez EN 71 część 1, 2 i 3, ASTM 963F 16 CFR ..

0 komentarze :