Reklama i współpraca

Dziecięce Klimaty to blog, który ma inspirować rodziców. Staram się prezentować ciekawe produkty dostępne na Polskim rynku. Zapraszamy wszystkich do współpracy. Poniżej przedstawiamy formy promocji dostępnej na moim blogu. Jeżeli są Państwo zainteresowani warunkami, współpracą reklamową czy akcją patronacką z przyjemnością prześlę wszystkie szczegóły dotyczące mojej oferty.  Wszystkie pytania proszę kierować na adres : klimaty.dzieciece@gmail.com 
  • Testy produktów Recenzja poduktu dostarczonego przez producenta/sklep/dystrybutora. Moja 4 letnia Viktoria i jej młodszy brat rozkładają produkt na łopatki, a mama skrzętnie spisuje, fotografuje i na blogu publikuje. Produkt nie jest zwracany. 
  • Artykuł sponsorowany Informacja prasowa lub artykuł dostarczony przez klienta. Może zawierać informacje promocyjne danej firmy lub marki. Treść artykułu jest uzgodniona ze mną:).
  • Konkursy Konkursy organizuję indywidualnie według potrzeb Klienta. Istnieje możliwość stworzenia aplikacji konkursowej na facbooku.
  • Banery Oferuję dwah rodzaje banerów na blogu. 
Jeżeli jesteś zainteresowany lub zainteresowana reklamą na moim blogu lub stałą współpracą – zapraszamy!:)


0 komentarze :