Related Posts with Thumbnails

Drewniane zabawki HESS

W sklepie Merlin.pl pojawiły się nowe, cudowne zabawki drewniane. Lubimy je bo mają duszę, bo są wytrzymałe i nie epatuję plastikiem. A przystępne cena skłania do refleksji, a może by tak na Mikołaja? Zabawki testuję moje pociechy...Od ponad 20 lat priorytetem niemieckiej firmy HESS jest przede wszystkim bezpieczeństwo niemowląt i dzieci. Wszystkie produkty firmy HESS-Spielzeug wykonane są wyłącznie w Niemczech z drewna najwyższej jakości oraz przy użyciu ekologicznych farb. Ciągłe kontrole gwarantują zgodność z normą EN 71 i spełnienie wszystkich norm jakości i bezpieczeństwa. Zabawki zaprojektowane są tak, aby życie dziecka już od dnia jego narodzin było bardziej interesujące i zachęcały go do rozwoju sprawności motorycznej.


Drewniany miś to wspaniały odpychaniec dla maluszka, który samodzielnie już siedzi, może nim jechać odpychając się nóżkami. Posiada uchwyty do trzymania, oparcie i stabilne kółka wykończone gumowymi oponami. Ruchome przednie części zapewniają, że pokonywanie zakrętów nie stanowi problemu dla dziecka. Uczy kierunku jazdy i jest doskonałym ćwiczeniem przed nauką jazdy na rowerku. Poruszany siłą nóg wspomaga rozwój motoryczny dziecka. Idealnie sprawdza sie w domu i na dworze. Zabawka jest produktem naturalnym, z drewna. Twoje dziecko będzie cieszyć się nim przez długi czas.

Drewniana piramidka składa się z 7 kolorowych elementów, które można układać na wiele sposobów. Uczy rozróżniania kolorów i kształtów.Rozwija koordynację ruchową. Przeznaczona dla dzieci powyżej 24 miesiąca życia. 


Zręcznościowa zabawka z poruszającymi się zwierzątkami po stawie. Przesuwając zwierzątka po stawie dziecko rozwija zdolności manualne i wyobraźnię. Podczas zabawy uczy się rozpoznawania i nazywania zwierząt.


Zestaw drewnianych klocków z obrazkami zwierząt. Z klocków można ułożyć 6 różnych obrazków. Edukacyjna zabawka rozwija koordynację ruchową, logiczne myślenie. Podczas zabawy dziecko uczy się rozpoznawania i nazywania zwierząt.


Drewniany kolorowy pingwin to tradycyjna zabawka nie tylko na spacer. Pchany przez dziecko wesoło klapie. Zabawka rozwija koordynację ruchową. Przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Drewniany, uniwersalny stojak będzie służyć od wieku niemowlęcego do chodzenia. Połóż dziecko jak jest małe, a kolorowe zabawki zainteresują go na dłuższy czas. Po 8 miesiącu życia (kiedy juz stabilnie siedzi) może bawić się samodzielnie.Jak zaczyna stawiać pierwsze kroki to może służyć jako chodzik.

Kolorowa pszczółka z ruszającymi się elementami i delikatnym dzwoneczkiem to wspaniała zabawka. Idealnie mieści się w małej rączce dziecka. Żywe kolory, różne kształty, delikatny dźwięk dzwoneczka przyciągnie uwagę dziecka i wpłynie stymulująco na jego rozwój pobudzając: - zmysł wzroku poprzez różnorodność kontrastujących ze sobą kolorów; - zmysł słuchu; - sprawność motoryczną poprzez chwytanie, dotykanie różnych kształtów. Za pomocą klipsa można przyczepić go do wózka, łóżeczka, fotelika samochodowego lub ubranka.0 komentarze :