Related Posts with Thumbnails

KUFEREK 3 LATKA
Kuferek trzylatka zapewnia wszechstronny rozwój każdemu dziecku rozpoczynającemu swoją przygodę w przedszkolu. W pakiecie dla dziecka oprócz barwnych i niezwykle interesujących kart pracy można znaleźć: zestaw kart laminowanych z naklejkami wielokrotnego użytku, płytę z grami interaktywnymi oraz przyjazną dla dziecka Gwiazdkę, pełniącej funkcję poduszki. Kuferek edukacyjny to propozycja dla kreatywnych rodziców chcących w warunkach domowych wspierać wszechstronny rozwój swojego dziecka, które jeszcze nie poszło do przedszkola lub dopiero zaczyna swoją przygodę z edukacją. Jest to doskonały punkt wyjścia do rozpoczęcia nauki, która przybierając formę zabawy nie nudzi i nie zniechęca małych uczniów, a wręcz przeciwnie dostarcza im dużo rozrywki i pozwala odkrywać nowe zainteresowania. 


W każdym pakiecie Kuferka trzylatka znajduje się 40 kolorowych i niezwykle interesujących kart pracy zestaw laminowanych kart z naklejkami wielokrotnego użytku, dzięki którym dziecko będzie mogło zaspokoić naturalną ciekawość, a także ćwiczyć sprawność dłoni i palców. Zawarte w kartach ćwiczenia pomagają również kształtować logiczne i samodzielne myślenie, rozwijają spostrzegawczość oraz zachęcają do aktywności plastycznej. Z kolei płyta z 20 interaktywnymi grami pozwoli na wprowadzenie dzieci w świat edukacyjnych gier komputerowych dostosowanych do możliwości percepcyjnych trzylatka. Pobudzą one wyobraźnię maluchów, kiedy trzeba rozśmieszą, a używane wspólnie z rówieśnikami pomogą w zacieśnianiu więzów koleżeńskich. Na płycie dostępne są różne poziomy trudności oraz wersje tych samych zabaw, tak aby możne je dobrać odpowiednio do indywidualnych potrzeb małych uczniów. Aby zaspokoić naturalną potrzebę bliskości i zabawy trzylatka dodano do zestawu milutką przytulankę, pluszową gwiazdkę, symbolizującą główną bohaterkę kart – wróżkę. Będzie ona doskonałym towarzyszem podczas codziennych wyzwań, sprawdzi się również w roli poduszeczki, którą dziecko będzie mogło tulić do snu. 

W skład zestawu „Domowy kuferek trzylatka” wchodzi: 
  • Kuferek trzylatka. 
  • Karty pracy, Kuferek trzylatka. 
  • Karty laminowane A4 z naklejkami wielokrotnego użytku, 
  • Gry interaktywne – CD, 
  • Gwiazdka – pluszowa maskotka dla dziecka

Nauka i zabawa w zaciszu domowym z "Kuferkiem trzylatka" korzystnie wpłyną na szeroko pojęty rozwój dziecka oraz zapewnią mu lepszy start na czekających na niego dalszych etapach edukacji. Jest to także doskonała okazja do spędzenia wspólnych chwil z maluchem podczas, których rodzice będą mogli obserwować czyniące przez ich pociechę postępy.

Kuferek testujemy z Vi od dwóch tygodni, sukcesywnie przerabiamy zadania. Jest to dla nas nie lada wyzwanie, bo z przyczyn nie zależnych córka nie poszła do przedszkola i staram się zapewnić jej namiastkę domowej edukacji. Kuferek przypadł nam do gustu. Bardzo ładna szata graficzna, zadania dostosowane do wieku i predyspozycji intelektualnych trzylatka. Jest to bardzo ważne, bo dziecko nie zniechęca się za trudnymi zadaniami, ale tez ie nudzi się zbyt prostymi. To dla mnie jest nauka przez zabawę:) Dziecko  miło spędza czas a przy okazji edukuje się. Kuferek polecam, pomoże on rozwijać się Waszemu dziecku i w przyjemny sposób wprowadzi dziecko w świat nauki.


Viki jest bardzo dumna, gdy prawidłowo rozwiąże zadanie, dzieci kochają naukę tylko trzeba je zmotywować i nie pozwolić się zniechęcić...
0 komentarze :