Related Posts with Thumbnails

Jackson Reece

Chusteczki nawilżane...taka prozaiczna rzecz, zużywamy ich tony przy dzieciach...bez głębszej refleksji, mechanicznie...Odkąd na świecie pojawił się mój synek mam obsesję ich zapachu...nie wiem jak to wytłumaczyć, ale zapach 90% chusteczek mnie odrzuca...
Jackson Reece ekologiczne chusteczki nawilżające, to chusteczki o wyjątkowo przyjemnym zapachu wyprodukowano jedynie z certyfikowanych komponentów roślinnych: 
-Aloes to roślina o oddziaływaniu przeciwzapalnym. Ochładza podrażnione miejsca i przyspiesza ich gojenie, 
-Olejek z Drzewa Herbacianego działa antybakteryjnie, 
- Olejek Lawendowy działa kojąco na skórę i zmysły. 
Woda, na bazie której powstały chusteczki, pochodzi z źródeł o najwyższej klasy czystości. Zarówno chusteczki, jak i ich opakowania ulegają 100% biodegradacji, więc są bezpieczne dla środowiska naturalnego. Chusteczki te są delikatne i skuteczne. Chusteczki te są całkowicie wolne od alkoholu, parabenów, mydła, lanoniny, chloru, pochodnych ropy naftowej, SLS, SLES, phtalathesu, MITu, triclosanu, propylene glycolu i benzoatesu. Stworzone z myślą o niemowlętach, dzieciach oraz osobach dorosłych o bardzo wrażliwej skórze, z egzemą lub skłonnościami do alergii. Chusteczki przebadano dermatologicznie. Są hypoalergiczne, o zrównoważonym PH i nie testowano ich na zwierzętach. Doskonale oczyszczają skórę bez uczucia ściągnięcia i wysuszenia. Nadają się również do demakijażu. Bardzo dobrze spełniają funkcję oczyszczania skóry twarzy z makijażu. Unikalna receptua balsamu zawartego w chusteczkach czyni skórę idealnie czystą i nawilżoną. Nie pozostawiają uczucia lepkości. Dostępne w 3 wersjach:
 - zapachowe z aloesem, olejkiem z drzewa herbacianego i lawendą 72szt
 - bezzapachowe 72szt
 - zapachowe w opakowaniu podróżnym 10szt

1 komentarz :