Related Posts with Thumbnails

GUCIO

http://www.gucioshoes.com/pol.htmlBuciki Gucio wytwarzane są ręcznie, sposobem rzemieślniczym w małej firmie w Krakowie. Materiałem do produkcji bucików jest prawdziwa polska, naturalna skóra (welurowa), obuwie nie posiada dodatkowej podszewki dając najlepszy mikroklimat wnętrza obuwia i zapewniając oddychanie stópek małego dziecka. Ich podeszwa jest zawsze żółta, zrobiona z elastycznego i bardzo lekkiego tworzywa zwanego mikrogumem, które doskonale absorbuje wstrząsy i nie zawiera trujących dodatków . Każde buciki Gucio posiadają wyjątkowy zapiętek, który dopasowuje się do różnej szerokości piet dzieci. Gucie wytwarzamy w dwunastu klorach i w trzech wersjach wzorniczych: 

  • pełne - typowo spacerowe 
  • z małymi dziurkami - najbardziej uniwersalne (do domu i na dwór) 
  • z dużymi otworami - na lato (zamiast sandałków) i zimę (jako domowe pantofelki dla tych którzy lubią gdy jest bardzo ciepło w domu) 
Do malowania Guciów używamy wyłącznie najlepszych na świecie barwników koncernu BASF - naniesionych tylko na zewnątrz cholewki. Od rozmiaru 23 (włącznie) dodawana jest żółta podpodeszwa o grubości 3 mm.Sławomir Piwowarczyk, student wzornictwa przemysłowego, 10 lat temu, dla swoich dzieci zaprojektował i uszył pierwsze buciki.Buciki Gucio zostały zaprojektowane jako miękkie domowe pantofelki, z czasem okazało się, że doskonale spisują się jako obuwie wyjściowe na dwór w ciepłe słoneczne dni podczas spacerów. Paradoksalnie bardziej znane za granicą niż w kraju...ale cóż cudze chwalicie...
1 komentarz :