Related Posts with Thumbnails

Koraliki HAMA

Z racji sytuacji, dawno nie było postów wszelakiej maści... Przerwa długa, dużo zaległości... czas na kilka słów o pewnej zabawce...  

Zawiera 5000 koralików, 1 dużą podkładkę kwadratową, 4 patyczki, kartonowy teatrzyk, taśmę dwustronną, kolorowe projekty, instrukcję, papier do zaprasowywania... brzmi jak dużo bałaganu... i świetna zabawa. Bo przyznajcie sami dziecko plus 5000 koralików? Oj bałam się tej zabawki... poczekałam, aż Igor pójdzie spać i zaczęłyśmy z Vi zabawę. Koralikowy teatrzyk kukiełkowy HAMA, bo o nim mowa okazał sie fajną kreatywna zabawką ćwiczącą zdolności manualne i koncentrację. Barwne plastikowe koraliki układa się na podkładkach z wypustkami. Ułożony projekt wystarczy zaprasować przez specjalny papier, odkleić, a kukiełkę zdjąć z podkładki... Trochę musiałam pomagać Vi robiłam kontury, ona wypełniała... i segregowała koraliki na kolory, bo niestety wszystkie kolory koralików są wymieszane w dwóch woreczkach... więc Vi jak kopciuszek oddzielała do miseczek koralik po koraliku:)


Teatrzyk kukiełkowy HAMA to zestaw umożliwiający stworzenie własnych kukiełek-postaci z koralików. Stworzone postacie można zamocować na dołączonych trzonkach, a kartonowa scena uzupełnia wyposażenie umożliwiające organizację własnych przedstawień. Zabawa koralikami doskonali sprawność manualną poprzez doskonalenie precyzji ręki i palców oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Układanie poszczególnych elementów sprzyja rozwijaniu wyobraźni i koncentracji uwagi. Może być doskonalą pomocą w poznawaniu cyfr i liter w trakcie ich układania, a połączone już ze sobą mogą pomagać w ich zapamiętywaniu.

0 komentarze :