Related Posts with Thumbnails

Podróż po Polsce z CzuCzu

Geografia moja zmora... choc kocham podróże wkuwanie na pamięć rzek, szczytów, stolic... o zgrozo! Do rozwiązywania krzyżówek może się to przyudaje, ale zdecydowanie można łatwo uprzykrzyć dzieciom, tak ciekawy temat, jak geografia. Puzzle Mapa Polski CzuCzu, to świetna, edukacyjna propozycja dla małych odkrywców. Puzzle pokazują Polskę oczami dziecka. Vi uwielbia puzzle, więc taka forma nauki przez zabawę sprawdza się u nas idealnie


Puzzle Mapa Polski idealne nie są- nie znajdziemy na mapie Olsztyna, miasta wojewódzkiego z zamkiem krzyżackim, na którym rezydował Mikołaj Kopernik... może nie jest to turbo ważne, alejest to moje miasto rodzinne i Vi uparcie szukała, go na mapie. Niemniej puzzle  CzuCzu są punktem wypadkowym do świetnej kreatywnej zabawy, ćwiczenia koncentracji  i nauki geografii dla najmłodszych. Puzzle są estatyczne i kolorowe, więc mogą być klasyczną ukladanka dla amatorów puzzli. Jednak, gdy rodzic zaangażuje się we wspólna zabawę nabierają wymiaru edukacyjnego... Puzzle mogą byc pomocą naukową dla przedszkolaka, ułożone to niezła tablica geograficzna, inspiruje do poszukania rodzimych legend i ciekawostek. Na mapie oprócz zabytków pokazana jest polska flora oraz fauna. Dziecko podróżuje palcem po mapie, graficzne przedstawienie miast zapada w pamięci i chcąc nie chcąc wiedza sama wchodzi do głowy podczas zabawy:)
Układanka składa się 84 wytrzymałych elementów. Wymiar po złożeniu to 48 x 68 cm.
Czy wiecie, kto straszy na zamku w Janowcu? Gdzie są Żółwiowe Błota? Jak wygląda zalipiańska chata? Dokąd wybrać się na spływ kajakowy? Ułóżcie puzzle i przekonajcie się, że w każdym zakątku Polski czeka fascynująca przygoda. Dzięki puzzlom CzuCzu w każdym dziecku obudzi się mały odkrywca, a dorośli znajdą inspirację do wspólnych wycieczek. 0 komentarze :