Related Posts with Thumbnails

a jutro...

 
Mama ma jutro wolne... jedzie do Warszawy na spotkanie Klubu Mam Ekspertek pod agendą portalu Zabawkowicz.pl... Nie wiele więcej wiem:) Jutro wszystko się okaże, co i jak i z czym to się je...  Kilka mam z którymi się spotkam znam ze  Spotkania Rodzinnego w maju, resztę poznam jutro... Przebieram nóżkami , podekscytowana jestem bardzo... Głównie na spotkanie z Alą  Polisz mam i dzieciole chęć mam wielką, ale i cichą nadzieję, że przed busem w drogę powrotną uda mi się jakiś shopping uczynić, bo w poniedziałek ważna data... a spędzimy ją rodzinnie w pociągu relacji Olsztyn- Kraków. 

6 komentarzy :

 1. Kochana ja tez już doczekać się nie mogę :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale Wam fajne:) czekam na relacje:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszcze.ty to masz fajnie

  OdpowiedzUsuń

 4. Witam, chciałabym zaprosić Was do wzięcia udziału w kilku naszych zabawach.
  W jednej do wygrania są bardzo fajne gadżety z bajki Uniwersytet Potworny (bluzeczka, torba sportowa, przybory), w drugim jest możliwość przetestowania ciekawej gry edukacyjnej dla dzieciaczków, trzeci jest konkursem fotograficznym w którym można wygrać śliczny i mięciutki ręczniczek, poduszeczkę lub apaszkę.
  Nie chciałabym nadużywać Waszej cierpliwości i nie wkleje linków, ale jeśli jesteście zainteresowani, którąś z wyżej wymienionych zabaw to zapraszam na mój profil do bloga "Babylandia". Po boku są banerki konkursowe, więc łatwo trafić na to co Was ciekawi. Jeżeli jednak nie jesteście zainteresowani to z góry chciałabym bardzo przeprosić za tę reklamę...
  Pozdrawiam cieplutko
  Marta

  OdpowiedzUsuń