Related Posts with Thumbnails

VIP PETSVIP PETS to 8 zabawnych i kolorowych pupili, które uwielbiają być czesane i rozpieszczane! To seria małych figurek piesków, zaprojektowanych z myślą o zabawie w stylizację i układanie fryzur. Każdy z grupy zwierzęcych przyjaciół ma własną historię, unikalny styl i odrębne akcesoria w zestawie. Od 14 października 2013 r. dzięki firmie Artyk dostępne są również w Polsce.


Lilith, Gwen, Juliet, Taylor, Lady Gigi, Alex, Nyla i Tiffany razem tworzą kolorową i wyjątkową grupę przyjaciół VIP PETS. Ich najważniejszą cechą są długie i bujne włosy, które można czesać i stylizować na wiele różnych sposobów. W każdym zestawie oprócz pieska znajdują się charakterystyczne dla danego zwierzaczka akcesoria do włosów. W zależności od wyboru pieska, użyte zostaną inne narzędzia do zaprojektowania jego fryzury. Psie przyjaciółki mogą wymieniać się akcesoriami do włosów, co stwarza wiele kombinacji stylizacji ich fryzur

Każdy VIP PETS jest inny! Różnią się one od siebie kolorem, charakterem i stylem ubierania. W świecie VIP PETS najważniejszą rolę odgrywają jednak włosy. To właśnie one są symbolem charakteru pieska. Zależnie od pomysłu, fryzurę można ułożyć na bardzo wiele różnych sposobów! Najważniejszą inspiracją niech będzie historia danego pieska. Każdy VIP PETS jest inny; posiada własne pasje i osobowość.


Taylor jest wielką fanką sportu- kocha surfing i snowboarding, zmiotła konkurencję na zeszłorocznychIgrzyskach Olimpijskich. Lilith to wyjątkowa artystka. Jej prace można zobaczyć w wielu galeriach na całym świecie! Uwielbia eksperymentować z włosami, jest bardzo kochana i zawsze pośpieszy przyjaciołom z pomocą. Gwen jest uzdolnioną wokalistką i gitarzystką. Juliet to słynna pisarka romantycznych powieści. Jest najsłodszym zwierzakiem VIP PETS. Zawsze wygląda pięknie. Przyjaciele chętnie powierzają jej swoje sekrety i uważają, że jest naprawdę kochana. Mądrala Alex kocha książki, sztukę i filmy, fotografię... ruda hipsterka z duszą artysty. Lady Gigi uchodzi za najbardziej stylową spośród VIP PETS organizuje imprezy. Tiffany to bardzo uzdolniona i kreatywna projektantka mody. Świetnie wybierze strój i umiejętnie dobierze dodatki, tak by każdy wyglądał wspaniale. Sama ubiera się bardzo modnie i może być wzorem dla innych! Nyla natomiast to nauczycielka jogi- słodka i spokojna aktywistka, która uwielbia pomagać ziemi stać się lepszym miejscem... Kalejdoskop osobowości jednym słowem.To sprawia, że razem tworzą niesamowicie barwną grupę przyjaciół.


VIP PETS to produkt skierowany do dziewczynek od 3 roku życia, które uwielbiają stylizację i układanie fryzur. Więcej informacji o VIP PETS znaleźć można na profilu VIP PETS PL.

Konkurs z Vip Pets TUTAJ.

0 komentarze :