Related Posts with Thumbnails

Nauka i eksperymenty dla dzieci


Co zrobić, jeżeli twoje dziecko ma zadatki na szalonego naukowca? Oczywiście wspierać:) Oferta wydawnicza jest bogata w pozycje dla małych, ciekawskich świata i mechanizmów nim rządzących. Wspólnie przeprowadzone eksperymenty, to kreatywna zabawa i nauka w najczystszej postaci:)


nauka dla dzieci


Oprócz książek znajdziemy w sprzedaży wiele zabawek edukacyjnych dla małych naukowców. Seria Green Science to edukacyjne zestawy do samodzielnego wykonania elektrowni wiatrowej, robota czy ekologicznej baterii. W sposób bezpieczny, zabawny i ciekawy, pokazują podstawowe zasady mechaniki, fizyki i chemii. Nawiązują do ekologicznego stylu życia i sposobu myślenia poprzez wykorzystywanie podczas zabawy przedmiotów codziennego użytku i polegają na konstruowaniu z nich nowych, zadziwiająco działających zabawek.

Również Dromader wypuścił serię edukacyjną Naukowe Majsterkowanie


Rynek zabawkarski obfituje w zabawki Zrób to sam. To tylko kilka propozycji... nauka może być świetną zabawą... a kto wie, może w przyszłości nasze dzieci nie będą miały do fizyki i nauk ścisłych takiego wstrętu jak ja:)

0 komentarze :