Related Posts with Thumbnails

pluszowa gąsienica (K's Kids)

Igor ma nową towarzyszkę zabaw...pluszową gąsienicę od K's Kids. Interaktywna Pluszowa Gąsienica to małe centrum aktywności dla dziecka. Zabawka stymuluje zmysły, koordynację ruchowo-wzrokową i wyobraźnię malucha. Liczne funkcje tej przemiłej gąsieniczki zajmą uwagę malucha na długi czas.

Właściwości zabawki:
- zabawka wykonana z przyjemnego w dotyku pluszu
- gryzak przyniesie dziecku ulgę w okresie ząbkowania
- szeleszczące wstawki w policzkach gąsieniczki
- grzechotki w czułkach
- bezpieczne lusterko
- dzwoneczek o przyjemnym dźwięku w brzuszku
- liczne wystające elementy do ciągnięcia

Bawiąc się dziecko rozwinie swoje zdolności motoryczne, koordynację psycho - ruchową, pobudzi zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Zabawkę można prać w pralce w 30 stopniach C. Zabawka pozytywnie zaopiniowana przez Centrum Zdrowia Dziecka i rekomendowana przez Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych


K's Kids to angielska firma specjalizująca się w tworzeniu zabawek skierowanych do małych dzieci. Od 1997 roku produkuje edukacyjne zabawki z najwyższej jakości, bezpiecznych dla małych dzieci materiałów. Produkty K's Kids sprzedawane są w ponad 50 krajach, tworzone przy współpracy z psychologami, są zdobywcami wielu nagród przyznawanych producentom zabawek. Ideą firmy K's Kids jest tworzenie zabawek wspierających holistyczny rozwój dziecka (tzw. "Learning Triangle") w trzech obszarach: fizycznym, umysłowym i społecznym.

0 komentarze :