Related Posts with Thumbnails

BIBI poszło w ryuch


Butelka antykolkowa z szeroką szyjką Bibi Swiss jest bezpieczna w 100%. Nie zawiera Bisfenolu-A, Bisfenolu-S, siarki ani żywic ftalowych. Bezpieczny i trwały plastik jest łatwy w utrzymaniu w czystości i całkowicie bezzapachowy. Nawet podczas długotrwałego i intensywnego użytkowania butelki, jej wszystkie elementy, a nawet kolory pozostaną bez zmian.  Ma niespotykany ergonomiczny kształt. Choć pękata i wydaje się na początku użytkowania toporna doskonale dopasowuje się do dużych rąk rodziców oraz do malutkich rączek dziecka. Butelki antykolkowe Bibi Swiss to komfort codziennego użytkowania  Elementy butelki są łatwe w montażu i demontażu oraz wygodne w czyszczeniu. Przystosowane do podgrzewania w mikrofalówce, mycia w zmywarce i wyparzania w sterylizatorze parowym. Jak tak się zastanowię Vi do pewnego momentu tylko Tommee Tippee potem nie chciała jak pojawiły się zęby  Igor ma bardzo podobnie, odkąd wyszły mu zęby w ruch poszły produkty Bibi, ale wiadomo, ze to kwestia indywidualna...


Wszystkie smoczki bibi nie zawierają Bisfenolu -  A, wspomagają zdrowy rozwój zgryzu i podniebienia, a także chronią delikatną skórę Twojego dziecka. Smoczki bibi są opracowane przez szwajcarskich specjalistów i wyprodukowane w Szwajcarii. Bibi to ortodontyczny kształt smoczka wspomaga naturalny i prawidłowy rozwój zgryzu i podniebienia Twojego dziecka. Anatomiczna tarcza z otworami wentylacyjnymi gwarantuje komfort nawet podczas długotrwałego używania, a wypustki na tarczy smoczka są delikatne dla skóry dziecka i zapobiegają podrażnieniom wokół ust. Każdy smoczek wyposażyliśmy w osłonkę ‘protection cup‘, która chroni go przed zabrudzeniami, by w każdej chwili był gotowy do użycia.

Stylowa zawieszka na smoczek szwajcarskiej firmy bibi poszła w ruch...bo wiadomo smoczki lubią się gubić  a gdy dziecko zaczyna się poruszać.... Zawieszka ma nietypowy system zatrzasku bezpieczny, nie uwiera dziecka i naprawdę dobrze trzyma...choć bardzo niepozorny. Wszystkie produkty produkowane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, które są całkowicie bezpieczne, nie wywołują podrażnień i są opracowane za pomocą innowacyjnej technologii gwarantującej najwyższą szwajcarską jakość.

1 komentarz :