Related Posts with Thumbnails

Wakacje Mikołajka. Wczasy nad morzem

Mikołajek jedzie na wymarzone wczasy nad morzem! Poznaje tam nowych kumpli, z którymi będzie grał w piłkę, nurkował, a nawet szukał gniazda węży... Tata marudzi, bo towarzyszy im Bunia, a mama poznaje włoskiego reżysera i na chwilę zamienia się w gwiazdę filmową. To będą fantastyczne wakacje!


Książka na podstawie filmu, na podstawie książek... niezły galimatias i 165 stron świetnej zabawy dla małych i dużych czytelników. Mały format książki, duże litery, kadry z filmu zamiast ilustracji. Czyli kilka słów o książce Wakacje Mikołajka.

Z ostatnim szkolnym dzwonkiem Mikołajek wyrusza na upragnione wakacje nad morze. Nad morze, bo tym razem mama skapitulowała i przystała na pomysł taty... haczykiem jest Bunia... teściowa, która regularnie uprzykrza tacie Mikołajka życie. W nadmorskim pensjonacie Rybitwa rezolutny chłopiec pozna nowych przyjaciół. Błażej, Fortunat, Dżodżo, Kryspin, Kosma... ekipa rozrabiaków, która rozbawi nas do łez. Dla wesołej paczki przyjaciół każdy dzień jest pełen przygód. Choć zdradzę Wam w sekrecie, że skupią się głównie na ratowaniu Mikołajka od aranżowanego małżeństwa z wielkooką, małomówną Izabelą... Będzie się działo, kolejne pomysły na zniechęcenie rodziców przyszłej niedoszłej żony Mikołajka pełne są sytuacyjnego humoru... Romans, przygoda, blask fleszy, splot przewrotnych wydarzeń...  Wakacje Mikołajka. Wczasy nad morzem świetnie się czyta, poprawiają humor i wbrew pozorom zachęcają by wybrać się do kina na film o wakacyjnych przygodach Mikołajka... Porównać tekst z obrazem na dużym ekranie. 

Premiera już 14 sierpnia!
Na fb ruszył konkurs, do zgarnięcia zestaw książek z przygodami Mikołajka (KLIK)

0 komentarze :