Related Posts with Thumbnails

Szkolne przygody oraz Gry i zabawy Mikołajka


"Mikołajek to dobry chłopiec, ale jak każdemu zdarza mu się czasem zbłądzić. Kiedy dostaje złą ocenę w szkole, mało się tym przejmuje. Ale jego tata wcale nie jest zachwycony... W dodatku, powiedział, że jeśli jeszcze raz nie zaliczy klasówki, nie zobaczy już więcej piłki na oczy! Wcale mu nie do śmiechu kiedy jest porównywany do klasowego prymusa Ananiasza... Mikołajek jednak nie da za wygraną i zawsze znajdzie rozwiązanie z każdej zawiłej sprawy. Ma przecież zaufanych kolegów, którzy z pewnością mu w tym pomogą! Na horyzoncie już widać tylko same przyjemności!"

Milion pomysłów na minutę, często wpada w tarapaty... Mikołajek francuski łobuziak, którego poznałam jako dziecko, a dziś przedstawiam moim dzieciom. Jedenaście historii wziętych z życia sympatycznego ucznia i jego bandy, bazujących na serialu animowanym i twórczości René Goscinny’ego. Niestety szata graficzna i ilustracje burzą moje sentymentalne spojrzenia, ale Mikołajek i jego szkolne perypetie wciąż bawią mnie do łez. Szkolne przygody Mikołajka to pełna humoru książka dla małych i większych czytelników. Zabiera nas w podróż do czasów szkolnej ławki i beztroski dzieciństwa. Jak czytałam przygody Mikołajka marzyłam by mieć takiego kolegę, dziś stwierdzam, że moje dzieci, to wypisz wymaluj Jadwinia i Mikołajek. Vi w tym roku zaczyna przygodę z edukacją, od września idzie do przedszkola... w końcu będzie miała kontakt z rówieśnikami i upragnione koleżanki. Śmieszne, że w natłoku obowiązków nie pamiętamy, co jedliśmy na śniadanie, ale grupy przyjaciół z podstawówki, miłości ze szkolnej ławki i jedzy od matematyki się nie zapomina...


"Mikołajek i jego kumple nigdy się nie nudzą – ani w szkole, ani w domu, kiedy pada deszcz, ani na placu. Tym razem przygotowali dla was mnóstwo pomysłów, jak umilić sobie czas. Ludeczka pokaże wam nowe zabawy z piłką, Joachim nauczy grać w kulki, a Mikołajek opowie takie kawały, że boki zrywać."

Gry i zabawy Mikołajka to 288 stron pomysłów na nudę. Mikołajek ma świetna bandę, kolegów i koleżanki, z którymi nigdy się nudzi. Milion pomysłów na minutę... Przepisy, gry, łamigłówki, zabawy... podręcznik dziecka, do wertowania, szukania inspiracji... By się nie nudzić, by cieszyć się dniem, by nigdy nie brakowało pomysłu na świetną zabawę.Premiera 14 sierpnia 2014, a na fb ruszył konkurs, w którym możecie wygrać zestaw książek z przygodami Mikołajka! ( KLIK)

0 komentarze :