Related Posts with Thumbnails

Hungry for change


Hungry for change to 90 minutowy film dokumentalny, który pokazuje jak w dzisiejszych czasach jedzenie przestało być tylko pożywieniem, a stało się produktem obliczonym na jak największy zysk. Paszą... Kluczem do naszego zdrowia nie jest kolejna dieta, tylko zdrowe jedzenie. Zdrowie i piękno pochodzą z wnętrza naszego organizmu, to co spożywamy, ma ogromny wpływ na to jak się czujemy i wyglądamy. Dokument ujawnia wykorzystywane przez przemysł spożywczy triki, które zachęcają konsumentów do wracania po więcej. Podsuwa także pomysły na to, jak raz na zawsze zmienić swoje nawyki żywieniowe i zostać świadomym konsumentem. Film obala skuteczność diet, które skupiają się na tym czego jeść nie powinniśmy, dieta nie powinna być eliminacją, głodzeniem, tudzież spożyciem pseudo dietetycznych produktów, dieta powinna być świadomym wyborem zdrowych produktów, wspomagających nasz organizm od środka. Dieta to jedynie wyeliminowanie śmieciowych produktów jedzeniopodobnych... co w dzisiejszych czasach okazuję się bardzo trudne... Jedzenie ma znaczenieWniosków po obejrzeniu filmu nasuwa się kilka:
1. Piękno i zdrowie pochodzą z naszego wnętrza
2. Unikajmy cukru ( który czai się wszędzie)
3. Zdrowie to lifestyle, a nie dieta cud
4. Mamy jedno ciało i musimy o nie zadbać!
5. Pseudo żywieniowe produkty, to zmora XXI wieku, ale wciąż możemy kupić produkty naturalne
6. Musimy pamiętać o ruchu, higienie snu, oczyszczaniu organizmu z toksyn i odstresowaniu się, bo te kwestie blokują nasze zdrowie.
7. Zdrowa zbilansowana dieta, oparta jest na świadomej konsumpcji wartościowych produktów
8. Przemysł farmaceutyczny i żywnościowy żyją ze sobą w symbiozie, prawdziwym gwarantem zdrowia jest wartościowa dieta
9. Najzdrowsza jakby nie patrzeć jest dieta wegetariańska
10. Jedzenie ma znaczenie, to co jemy i pijemy wpływa na nasze zdrowie i samopoczucieWiecie co jecie? Jesteście głodni zmian?

0 komentarze :