Related Posts with Thumbnails

Traktor farmera firmy Dumel

Czasem zastanawiam się na ile miejsce zamieszkania wpływa na zabawkowe preferencje moich dzieci... Viktoria bawi się figurkami wiejskich zwierzątek... Igor jest niepodważalnym fanem motoryzacji i ponad wszystko kocha traktory, nie jakieś tam mini resoraki, wyścigowe auta, eleganckie kabriolety... traktory... Ciekawe czy dlatego, że wiejska sceneria agrozainteresowaniom sprzyja, czy po prostu lubi duże formaty? Jeśli to drugie, to, czy gdybyśmy mieszkali w mieście lubował by się w pociągach czy autobusach? Tak czy siak Igor ma nową, ulubioną zabawkę i nie wygląda na to żeby miała mu się w najbliższym czasie znudzić... dlatego widmo zaklejenia głośnika w niej krąży nade mną:)


Firma Dumel od ponad 9 lat specjalizuje się w sprzedaży zabawek. Jest dystrybutorem zabawek bezpiecznych, edukacyjnych... rosnących z dzieckiem, stymulujących rozwój, a przede wszystkim bardzo dla dzieci atrakcyjnych wizualnie. Traktor z przyczepą i zwierzątkami, zdecydowanie przypadł do gustu Igorowi. Naciska komin a traktor pokonuje niewielki dystans wydając realistyczny odgłos silnika... podkreślam niewielki, bo syn trochę się irytuje, że traktor nie pomyka po pokoju jak zdalniesterowane auto taty:) Raz za razem wciska komin i robi brum. Gdy naciska kierownicę słychać dźwięk klaksonu a przednie światła zaczynają mrugać. Rymowane piosenki choć urocze, za głośne jak na mój gust. Mankamentem tej zabawki jest brak regulacji głośności, ale już za radą innych mam przygotowałam taśmę klejącą, coby zakleić głośniczek i traktor nieco przyciszyć:) Traktor firmy Dumel to zabawka interaktywne dla dzieci od 12 miesięcy. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, estetyczna, kolorowa, ładna choć plastikowa. Przez zabawę korzystnie wpływa na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz rozwój umysłowy dziecka. Uczy rozpoznawania kształtów, zwierzątka trzeba dopasować w odpowiednie miejsce na przyczepie i w tedy usłyszymy o nich rymowankę lub dadzą głos... niemniej Igorowi ciężko jest wcisnąć wyjęte zabawki i szybko odkrył, że zamiast dopasowywać je może jedynie docisnąć je bez wyjmowania i również usłyszy dźwięki.

Traktor farmera trafił do nas dzięki KME, i przyznam, że od niego zaczynam się doedukowywać w kwestii zabawek dla chłopców... Bo o ile zabawek mamy w domu , co nie miara, to dominują dziewczyńskie lub unisex, a mój mały zbój jest w kwestii zabawek dedykowanych jemu... trochę pokrzywdzony. W końcu ma coś swojego, coś mu się podoba i co go zajmuje dłuższą chwilę. No i warto dodać, że coś, co przeszło liczne crash testy, bo traktor jest w miarę lekki, ale nie taki najmniejszy gabarytowo, dlatego niesiony często upada i jak na razie wychodzi z tych upadków bez szwanku...  Zabawka to fajny pomysł na prezent dla rocznego chłopca, atrakcyjny i w przystępnej ceni, polecamy.

0 komentarze :