Related Posts with Thumbnails

SuperZabawka MR B

Zmorę kolek mamy już za sobą... ale i Vi i Igor cierpieli z powodu brzuszkowych dolegliwości... Pomagało noszenie w chuście, maminy dotyk i ciepłe okłady... Dlatego polecam MrB...


MR B to skuteczny sposób na kolkę i fantastyczny pomysł na prezent dla niemowlaka. Nowoczesne wzornictwo i rozwiązania w trosce o rozwój i bezpieczeństwo Twojego Maleństwa. Rewolucyjne połączenie designerskiej, milutkiej przytulanki z funkcją bezpiecznego ogrzewania dziecięcego brzuszka sprawia, że MR B działa kojąco na dziecko, dodatkowo stymuluje zmysł wzroku i dotyku, a rodzicom choć na chwilę pomaga zapomnieć o płaczu maluszka. Produkt w całości wykonany jest w Polsce – od materiałów i metek, aż po ogrzewacz. Jest bezpieczny i zgodny z wymaganiami dyrektyw UE. SuperZabawka MR B jest odpowiedzią na rosnącą świadomość rodziców na temat rozwoju niemowląt i prawidłowej stymulacji ich zmysłów poprzez połączenie czerni, bieli i czerwieni, metek i elementów wydających dźwięk. MR B może być używany przez całą rodzinę. Dzięki foliowemu opakowaniu zapinanemu na zamek zip produkt łatwo zabrać go ze sobą. Doskonale sprawdzi się podczas wycieczek, spacerów czy na nartach, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odrobina ciepła. SuperZabawka MR B kosztuje tylko 79 zł, a łączy w sobie zarówno zalety przytulanki, miłego kocyka z metkami, czarno-białej zabawki stymulującej wzrok, jak i doskonale radzi sobie z bólami brzuszkaSekretem MR B jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza. Kieszeń izolacyjna znajdująca się na plecach MR B gwarantuje utrzymanie temperatury do godziny; wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku – po zastosowaniu wystarczy włożyć go do gorącej wody na kilka minut. Jest on nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze – nie powoduje oparzeń, co może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka suszarką lub termoforem. Przytulanka wykonana jest z miękkiego pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną. Ma 29 cm wysokości. Z boku niej wszyto kolorowe metki. Nóżka szeleści przy dotyku. MR B jest lekki i poręczny, idealny do chwycenia małą rączką! Maluszki go pokochają!

Moje dzieci choć mają 4 lata i 16 miesięcy bardzo ciepło przyjęły  SuperZabawkę MR B... i w sumie im się nie dziwię, bo jest ładna, estetycznie wykonana, starannie uszyta... i ma bajer... tata może pokazać reakcję chemiczną zachodząca we wkładzie, dziecko robi wielkie wow!, a potem tuli mięciutkiego i cieplutkiego  stworka MR B:). Długie kończyny są idealne do trzymania i ciągania, a wielorazowy wkład grzewczy daje mozliwośc użycia zabawki jako dziecięcego termoforka. Na zimowe chłody jak znalazł:)

0 komentarze :