Related Posts with Thumbnails

TORBA BORBA

Wiecie jest mamą od 4 lat...mamą dwójki dzieci od niespełna roku i nigdy nie dorobiłam się torby dla mam:) Takiej specjalnej, dedykowanej rodzicielkom, co w eleganckiej kopertówce, pieluch, smoczków, chusteczek nawilżanych i butelek, choćby chciały nie zmieszczą... No, ale spokojnie i na mnie przyszła pora... Dzięki uprzejmości sklepu wyprawamama.pl weszłam w posiadanie torby. Torby borby, torby baby... I cóż design jak to dla mamy, jakby to Vi powiedziała "pasowny" do wózka i obuwia sportowego, ale wiecie funkcjonalna i pojemna... a to się liczy. Torba wygląda niepozornie, ale sprawdziłam mieści się wszystko, co potrzeba i nawet mona w niej wszystko znaleźć ( a nie tak jak w moich dotychczasowych czarnych dziurach, worach, co zasysały wszystko jak próżnia). "Wymyślona przez mamę dla mam. Przemyślana konstrukcja Torby Baby sprawia, że mama nie traci czasu na poszukiwanie niezbędnych rzeczy – wszystko ma swoje określone miejsce."  Producent przekonuje, a ja potwierdzam: "Dzięki odpowiednio zorganizowanej przestrzeni pomieści wszystkie przybory potrzebne mamie np. podczas spaceru z dzieckiem. Organizacja przestrzeni ma też dodatkowy atut – z góry wiadomo, gdzie co leży – nie trzeba przetrząsać torby w poszukiwaniu np. kluczy." (  w zewnętrznej kieszonce jest smycz ułatwiająca dostęp do kluczy)


Torba Baby jest produkowana w Polsce, według autorskiego projektu, z bezpiecznych, trwałych i sprawdzonych materiałów. Jest nieprzemakalna, łatwa w czyszczeniu i konserwacji (wykonana z lekkiej i wodoodpornej tkaniny – poliuretanu, z którego produkuje się wózki) . Zaopatrzona jest w termopkowanie i przewiajk nam niestety zbędne bo używam termobidonu, a Igor jest przewijany w biegu... dla wielu mam może to być natomiast atutem. W zestawie znajdziemy mini kosmetyczkę..jak dla mnie ciut za małą na te wszystkie czopki, spraye na komary i inne podręczne apteczne gadżety...bo do tego celu została ona przeze mnie zaanektowana:)

Podsumowując torba zgrabna, funkcjonalna i pojemna. Minus za sportową stylistykę...mama czasem chciałby się ładnie ubrać...

Dziękuję:
Logo

0 komentarze :