Related Posts with Thumbnails

bunk cot

Szukam pomysłów na łózko piętrowe dla Vi i Igora, bo pomału myślimy o przeprowadzce do starszej siostry... I natrafiłam na takie rozwiązanie...siedzę i dumam... Hit czy Kit?


Convertible BunkCot, to innowacyjne rozwiązanie do małych przestrzeni, które jest odpowiednie dla niemowląt i dzieci do sześciu lat. Wykonane z drewna bukowego, z białymi panelami melaminy, BunkCot jest dostępny w wykończeniu naturalnym lub białym. Podstawa górnego łózka może być zmieniana odpowiednio do potrzeb, w zależności od wieku dziecka w nim śpiącego. Pakiet zawiera wszystkie szyny, barierki, wszystko co jest  potrzebne do montażu  każdej konfiguracji, a także drabiny i dwa materace.
3 komentarze :

  1. Igor na górze? Hmmm... bałabym się, bo moja Roksanka, gdy była w wieku Igora wypadła z łózeczka, górą, bo próbowała wyjść ... chyba że zaryzykowała być i dała już Igora na dół, od razu bez kratek.

    OdpowiedzUsuń
  2. ale pisze że to jest do 6 lat ... nie wiem chyba lepiej byłoby kupić zwykły stelaż piętrowy np z ikei o normalnych wymiarach i barierki zrobić samemu co by dzieciaki nie spadły. Ja młodą na łóżko 90x200 przerzuciłam jak miała ok 2 lat (łątwiej było mi ją kłaść spać) dokupilićy deske pokolorowałyśmy z Młodą i tata zamontował do łóżka z możliwością wyciągania i kombinuje że z piętrowym zrobię podobnie

    OdpowiedzUsuń
  3. Dla mnie to hit. Dwa lata temu jak byłam w drugiej ciąży miała problem jak w naszym małym mieszkaniu rozplanować dwa spania dla maluchów. I tak sobie pomyślałam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby piętrowe łóżko ale wszystkie które znalazłam były już dla starszych dzieci a ja miałam mieć niemowlaka i prawie 2latka. W necie nic nie znalazłam, szkoda, że nie trafiłam na tę stronę.W końcu narysowałam jakie łóżko bym chciała i znalazłam super stolarza który mi je zrobił. Całość jet wysoka bo 190cm, chciała, zeby starszy miał wiecej miejsca na dole by sie nie uderzał o "sufit" i młodszy ma dłuższe szczebelki niż w standardowym łóżeczku by się nie mógł wychylić. Bok jest opuszczany więc wygoda i materac młodszego jest na wysokości mojego biustu i jak na początku mały nie mógł zasnąć to wystarczyło że położyłam głowę koło niego i spał.

    OdpowiedzUsuń