Related Posts with Thumbnails

Wygraj produkty ADAMED !

Znacie produkty Adamed? Kawa toffi pachnie obłędnie :) a krochmal do kąpieli jest wygodny w użyciu i zdecydowanie polecam... takie moje skromne zdanie.


Mama Coffee jest suplementem diety w formie rozpuszczalnej, naturalnej kawy zbożowej z jęczmienia. Przeznaczona jest dla kobiet planujących ciążę, będących w ciąży oraz dla matek karmiących piersią. Zawiera kwas foliowy oraz kompleks witamin. Kwas foliowy przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży oraz wspomaga prawidłową produkcję krwi. Wraz z witaminą C i B6 wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, a wspólnie z witaminą B12 bierze udział w procesie podziału komórek. Kwas foliowy, witaminy B2, B6, B12 oraz niacyna przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Wiele smakoszek kawy z żalem rozstaje się podczas ciąży i karmienia piersią z przyjemnością picia kawy. Mama Coffee rozwiązuje tę trudność, oprócz świetnego smaku uzupełnia dietę w składniki ważne dla organizmu matki i dziecka. Kawa dostępna jest w trzech smakach: naturalnej kawy, waniliowym i toffi.


NINIO BIOlife™ to preparat w 100% naturalny, oparty na skrobi roślinnej. Pediatrzy zalecają kąpiel w krochmalu dzieciom z problemami skórnymi w celach pielęgnacyjnych. Kąpiel z dodatkiem NINIO BIOlife™ polecana jest także dla skóry suchej oraz wrażliwej. Preparat jest szczególnie pomocny przy pielęgnacji delikatnej oraz alergicznej skóry, a także skłonnej do występowania podrażnień (odparzenia, potówki, wypryski alergiczne). NINIO BIOlife™ łatwo i szybko rozpuszcza się bezpośrednio w wanience z ciepłą wodą, dzięki czemu przygotowanie kojącej kąpieli jest tak samo proste, jak przygotowanie normalnej kąpieli dla dziecka.


Mam dla Was 5 zestawów kawa + krochmal. Chcecie? Zapraszam do konkursu. Wystarczy, że w komentarzu pod tym postem zostawicie przepis/pomysł na kawę w letnim wydaniu. Jak kawę uwielbiam, na upały szukam jednak jakiejś innej formy niż kubek ciepłej, kawy z mlekiem. Deser? Lody? Koktajl? Czekam na Wasze pomysły. 10 sierpnia wybiorę 5 najciekawszych przepisów i nagrodzę zestawami produktów Adamed- kawa Mama Coffee ( toffi, wanilia, naturalna) i krochmal do kąpieli Nionio Biolife.

0 komentarze :