Related Posts with Thumbnails

a po baji jest drzemka

Dziecko wywietrzone, zakupy zrobione...teraz Viki śpi...i możemy się pochwalić , ze od 5 dni moja córeczka zasypia w dzień sama. Nie lulamy się, jak to było przed południową drzemką do tej pory. Mamy kręgosłup odpoczywa...tyko trwa to o wiele dłużej...Ale po wszystkich wywodach, śpiewach i próbach sabotażu drzemki Viktoria w końcu pada:)

Wiecie co na tych fotkach robi Viki?


Ogląda bajkę...

Ostatnio pula ulubionych bajek Viki poszerzyła się...jako, ze są ładne, przyjemne, muzykalne i bez przemocy, polecamy:

1. NOUKY I PRZYJACIELE- przygody niedźwiadka Nouky, osiołka Paco i krowy Loli.Wszyscy razem mieszkają w kolorowym, uroczym domku Nouky'ego. Przyjaciele spędzają czas na wspólnych zabawach: podróżują pociągiem, w którym motorniczym jest Ryba, skaczą na trampolinie tak wysoko, by móc spróbować zjeść puszyste chmury, budują domek dla dżdżownicy. Każda z tych zabaw pomaga przyjaciołom poznawać i odkrywać tajemnice codziennego życia.2. ZGADUJ Z JESSEM - Bohaterem serialu jest znany z kreskówki "Listonosz Pat" czarno-biały kot Jess. Każdego dnia Jess i jego przyjaciele obserwują wszystko, co napotkają na drodze - począwszy od małego żuczka, aż do kolorowej tęczy na niebie. Bohaterowie obserwując i badając otaczający ich świat, odpowiadają na najczęściej zadawane przez dzieci pytania: dlaczego? gdzie? kto? co? kiedy? Kot Jess zwraca się bezpośrednio do widza, prosząc go o radę.


3. KUBUS I PRZYJACIELE- przygody Puchatka i jego przyjaciół


4. Baśnie Braci Grimm: Simsala Grimm- Dawno, dawno temu, gdy cuda jeszcze się zdarzały, magiczne zaklęcie Simsala otwierało bramy baśniowej krainy braci Grimm. W zaczarowanym świecie żyły postacie, które dziś można spotkać tylko w bajkach. Simsala Grimm to rysunkowe opowieści o przyjaźni, odwadze i niezwykłych przygodach. Stworzono je z myślą o potrzebach najmłodszych widzów, którzy wysoko cenią filmy rysunkowe w stylu Disneya. Twórcom udało się zaadaptować znane ze swej pierwotnej szorstkości arcydzieła światowej literatury dziecięcej na pełne ciepła opowieści, sprzyjające prawidłowemu rozwojowi psychicznemu dzieci. W zaczarowany świat baśni wprowadza widzów para przyjaciół - Jojo i Koko, którzy jednocześnie starają się, by każda bajka zakończyła się szczęśliwie.0 komentarze :