Related Posts with Thumbnails

pimp my bike

Retro czy urban new look? Dwie niezłe bryki na naszych pociech:)Moulin Roty Edouard Scooter Piękny, klasyczny, ręcznie robiony rowerek z drewna bukowego, Uroczy wiklinowy koszyczek na ulubione zabawki


GLODOS FUNSHION DESIGN zielony jeździk perełka wśród pojazdów dla najmłodszych.To absolutnie niezwykle designerski o futurystycznej stylistyce pojazd. Opracowany przez hiszpańskich projektantów, rozwija u dzieci koordynację ruchów, równowagę oraz zdolności psychomotoryczne. Bardzo innowacyjne rozwiązanie umieszczenia "kierownicy" w ergonomicznej, drewnianej obudowie, zapewnia dogodną pozycję do jazdy, a poszerzone koła pomagają w utrzymaniu równowagi. Jego gładka prosta oraz minimalistyczna forma sprawia, iż jest on perełką wśród oferowanych na polskim rynku pojazdów dla najmłodszych. Nie wymaga montażu. W zestawie jest torba dla wygodnego transportowania pojazdu z domu np. do parku.

ITALTRIKE abc JET CITY TRIKE rowerek mały odrzutowiec city. Rowerek posiada regulowane wyprofilowane wyprofilowane wygodne siedzisko w kształcie odrzutowca, w którym znajduje się duży schowek na rozmaite niezbędne przedmioty zamykany z tyłu. Rowerek ma mocną stalową ramę, stabilne trzy koła, posiada napęd do przodu i do tyłu.
0 komentarze :