Related Posts with Thumbnails

Mixa Kosmetyki

Mixa Kosmetyki
Mixa to kosmetyki, które powstały w 1924 roku we Francji. Pierwsze produkty Mixa powstawały w aptekarskim moździerzu z połączenia składników aktywnych, z których tworzy się leki. Masowa produkcja rozpoczęła się 19 marca 1924 roku. Kosmetyki te zostały stworzone specjalnie do skóry wrażliwej. To produkty do pielęgnacji twarzy, do pielęgnacji ciała, do oczyszczania i demakijażu. Optymalna tolerancja, maksymalna skuteczność i pełen komfort dla skóry. Ponadto w asortymencie są także pordukty dla mam i dzieci. Pierwsza gama produktów została stworzona do pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry niemowląt właśnie. W oparciu o tę ekspertyzę firma rozwinęła produkty do pielęgnacji twarzy i ciała kobiet w każdym wieku. Ich cechą wspólną jest skuteczność i troska o optymalną tolerancję skóry wrażliwej. Kosmetyki pielęgnacyjne Mixa rozwijane są zgodnie z zasadami przygotowania uwzględniającymi specyfikę skóry wrażliwej.

Od roku 2013 kosmetyki Mixa dostępne są w Polsce !  Produkty oczyszczające i pielęgnacyjne do twarzy, pielęgnacyjne do ciała i dla najmłodszych są:
- opracowane pod kontrolą medyczną:
- stworzone w celu minimalizowania ryzyka wystąpienia alergii
- testowane pod kontrolą dermatologiczną
- testowane na skórze bardzo wrażliwej
- rygorystycznie opracowywane pod względem doboru składników.

Wśród produktów tej marki są delikatne płyny do oczyszczania twarzy, płyny mincelarne, toniki, kremy, mleczka do ciała, szampony, żele i emulsje do mycia oraz specjalne kremy do przewijania niemowląt. Pieknie pachna, są delikatne i podbiły serce moje i dzieci moich :)
Mixa Baby to linia neutralnych kosmetyków stworzonych specjalnie dla wrażliwej, dziecięcej skóry. Produkty Mixa Baby, testowane pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną, zawierają specjalnie dobrane stężenie składników aktywnych, zapewniających skuteczność przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka podrażnień - nawilżająca gliceryna, ochronne olejki, olejek ze słodkich migdałów, aby zapewnić najłagodniejszą z możliwych codzienną higienę. Dziecięca skóra jest dokładnie oczyszczona i nawilżona, odżywiona w zrównoważony sposób, dzięki czemu chroni przed czynnikami zewnętrznymi i tryska zdrowiem.


Uwaga KONKURS! Do wygrania 6 zestawów kosmetyków Mixa, a w każdym z nich: krem CC, płyn micelarny optymalna tolerancja, baby żel- olejek do mycia, baby lipidowy żel myjący, baby krem uniwerslany.
Dodaj na instagramie fotkę swojej rodziny "Rodzinne selfie". Otaguj @dziecieceklimaty #mixa #mixakonkurs #rodzinneselfie i wygraj 1 z 6 zestawów kosmetyków MIXA !


Konkurs trwa 7-14.10.2014. Zapraszam do zabawy :)!

0 komentarze :