Related Posts with Thumbnails

5 dni do pięknego uśmiechu iWhite

Tak się jakoś złożyło, że ostatnimi czasy uczę się znaleźć czas dla siebie... choć biorąc pod uwagę sytuację, gdy od dwóch tygodni siedzę sama z dwójką chorych dzieci mogłoby się to wydawać abstrakcyjne... Ale nie, to nie science-fiction. Co wieczór kręcę hulahop i od 5 dni wybielam zęby... a co tem będe piękna :) W końcu zaraz mi stuknie trzydziestka i coś z soba trzeba zrobić. Do tego w konkursie internetowym wygrałam spersonalizowana dietę- jadłospis ułożony przez dietetyka, by leniwa wagetarianka po dwóch ciążach schudła :) Normalnie zaczynam się bać, że którejś nocy mój mąż nie pozna własnej żony, jak wróci z biura i będzie chciał sie połozyć do łózka:). Żarty żartami, ale wróćmy do wybielanie zębów.Przebarwienia zebów to moja zmora... kawa, harrbata, za dużo szpinaku w ciąży, suplementy żelaza... Śnieżnobiały usmiech hollywoodzkiej gwiazdy, zęby jak z reklamy... tak, to moje marzenie. Białe zęby, to podstawa pieknego uśmiechu... Dlatego postanowiłam wypróbować iWhite... choc niekukrywam sceptycznie podchodzę do takich produktów. Część osób od urodzenia ma zęby bardziej żółte od innych, a dodatkowo jesteśmy przez całe życie narażeni na czynniki wpływające na naturalny kolor zębów... "Liczne badania kliniczne prowadzone w Polsce i na świecie wykazały, że wybielanie nie jest wcale szkodliwe dla struktury zęba. Tak naprawdę nie jest to wcale zmiana koloru tkanek zęba, tylko jego rozjaśnienie. Pod wpływem substancji chemicznych zawarte w szkliwie ciemne przebarwienia ulegają utlenieniu." Popularne preparaty na bazie utleniaczy nie naruszają tkanki szkliwa w sposób mechaniczny. Barwniki zawarte w szkliwie zostają rozjaśnione bez zmiany jego struktury. Po zabiegu nie zmienia się struktura chemiczna zęba ani jego odporność na próchnicę.
iWhite jest łatwym w użyciu, bezpiecznym produktem do wybielania zębów. Dzięki unikalnej technologii wytwarzania powłoki z krystalizowanego wapnia ten innowacyjny jednoetapowy system pozwala na uzyskanie natychmiastowego, naturalnego efektu wybielającego. Więc pomyslałam, że nie zaszkoadzi spróbować. iWhite Instant jest łatwy w użyciu. Produkt składa się z 10 cienkich i elastycznych nakładek na zęby ( w uniwersalnym rozmiarze), które zawierają żel wybielający. Po umyciu zębów nakładki nakładamy na górną i dolną cześć zębów. Nakładki stosouje się przez 20 minut dziennie, maksyma;nie przez 5 kolejnych dni.  Producent zapewnia że uzyskamy do 8 odcieni bielsze zęby... Szkoda, że nie załącza próbnika koloru, żeby obserwować efekty... Jedno jest pewne moje zęby mają jednolity kolor, przebarwienia zostały wyrównane, zniwelowane i ptwierdzam produkt działa. Badania kliniczne dowiodły, że iWhite Instant jest w 100% bezpieczny dla zębów oraz zapewnia natychmiastowy efekt wybielający po pierwszym zastosowaniu. Przez pierwsze dni nie zauwazyłam efektów, po za delikatnym wyrównaniem kolorytu zebów, ale po 5 dniach jestem naprawdę zadowolona jak na produkt do wybielania zębów w domowym zaciszu, a nie profesjonalny zabieg w gabinecie dentystycznym iWhite dał radę. Nie spodziewałam sie spektularnego efektu, błyszczącego uśmiechu jak z tv, ale zęby mam jaśniejsze o kilka tonów,  i generalnie czuję się atrakcyjniej... a chyba o to mi chodziło :)wybielanie zebow

Kto ma ochotę na bielsze zęby w 5 dni? Wieczorem zapraszam Was na fb, bedzie konkurs, będzie do wygrania zestaw wybielających nakładek iWhite!Wybielanie zębów z iWhite Instant Polska wygrywa pani Gosia Serkowska, by mogła olśnić pięknym uśmiechem na ślubie i chrzcinach !

0 komentarze :