Related Posts with Thumbnails

KARTONIAKI


Kartoniaki to zestaw 5 kartonowych zwierzatek do samodzielnego złożenia i pokolorowania. W komplecie słoń, krokodyl, żółw, myszka i hipopotam. Do każdego zwierzątka dołączone są nalepki z oczkami oraz ogonki do Myszki, Hipopotama i Słonia. Na wewnętrznej stronie opakowania znajduje się bardzo szczegółowa, obrazkowa instrukcja składania. Kartoniaki zostały zaprojektowane tak, by pobudzić wyobraźnię i sprawność manualną dziecka. Wykonane są z ekologicznej tektury mikrofalowej jednostronnie bielonej co pozwala na jej ozdobienie przy użyciu dowolnej techniki plastycznej.


Leniwe niedzielne popołudnie upłynęło nam pod znakiem zwierzaków- kartoniaków. Igor drzemał, a Vi tworzyła. Choć zabawka jest bezpieczna nawet dla małych dzieci, bo do złożenia zwierzątek nie potrzeba ani nożyczek ani kleju... Moja pięciolatka stwerdziła, że mlodszy brat przeszkadałby jej kolorować... więc Igor do zabawy dostał gotowe kolorowe zwierzaki, które właśnie są w fazie testów wytrzymałościowych... A w szczególności słoń i myszka, bo własnie je sobie upodobał:)


Kartoniaki to kreatywne zabawka w rozsądnej cenie. Świetny pomysł na jesienną nudę. Atrakcyjne dla dzieci jest stosunkowo duzy format zabawek po zlożeniu. Pozornie prosta i nie wymagająca zabawka skłania dzieci do twórczego myślenia, ćwiczy koncentrację podczas składania, rzwija sprawność manualną... A przede wszystlkim dostarcza radość oraz satysfakcję z tworzenia.Mam dla Was 3 zestawy kreatywnych Kartoniaków, jeśli chcecie przełamać jesienna nudę kartonowym zwierzyńcem zapraszam TUTAJ. (konkurs zaczynamy o 14:00 :)0 komentarze :