Related Posts with Thumbnails

Pomóż mamie zapomnieć o plamie vol. 4 ostatnie starcie


Rozszerzanie diety moich dzieci wspominam, jak najgorszy koszmar... i wcale nie mam na myśli wyrafinowanego podniebienia i długich zębów na niektóre potrawy... po prostu mam syndrom traumy plamy popapkowej... Ja nie wiem jak to jest, ale plamy z papek są nie do sprania, większość ubranek nie do odratowania... Słoiczków moje dzieci generalnie nie tykały... bo bez smaku... ale deserki w słoiczkach i owszem,  a tak... Słodziutkie przemielone owoce... i nieśmiertelne plamy...

Misja czwarta: deserek dla dzieci Bobovita- jabłko i dojrzałe jagody. Do wygrania granatowa Marynarka BOSKA'S TEDDIES( w wybranym przez Was rozmiarze) oraz zestaw produktów marki Vanish. Jeżeli chcecie wygrać musicie wykazać się swoją różową siłą i w komentarzu pod postem podać domową metodę usunięcia plamy z jagodowego deserku, obowiązkowo z wykorzystaniem co najmniej jednego z produktów marki Vanish:) Wasze komentarze zostaną automatycznie zamieszczone na stronie konkursowej http://vanish.pl/konkurs/dzieciece-klimaty i tam właśnie zbieracie głosy poparcia dla waszej metody odplamiania. Pomysł na plamę o największej ilości głosów wypróbuję i jeżeli poskutkuje... nagrodzę.


p.s. marynarka Boska's Teddies, 100% bawełna, zalecenia z metki prać w max 30 stopniach, nie chlorować, nie czyścić chemicznie, nie suszyć mechanicznie. 

No to do dzieła, czekam na Wasze komentarze niech różowa siła będzie z Wami:)

regulamin konkursu

Czwartą i ostatnia turę konkursu wygrywa MamaSynka:
Gratulacje i czekam na kontakt klimaty.dzieciece@gmail.com

0 komentarze :