Related Posts with Thumbnails

Kamera EyeOn Baby D-Link. Mam oko na Dziecko.

Firma D-Link wprowadziła na polski rynek EyeOn Baby (DCS-825L) - wielozadaniową kamerę pełniącą funkcję elektronicznej niani. Charakteryzująca się bezprzewodową łącznością kamera została wyposażona w czujniki temperatury, dźwięku i ruchu oraz wysokiej rozdzielczości obiektyw wideo z nocnym podglądem... Cóż naprawdę fajny gadżet dla rodziców. 


Obiektywnie rzecz biorąc jak Vi była mała mieszkaliśmy w garsonierze, potem długo nie miałam smartfona, czy tabletu... Więc odchowałam dzieci bez kamery nowej genaracji i podglądania dzieci w HD. Ale dziś taki sprzęt, to standardowe wyposażenie damskiej torebki... Rodzice cenią sobie komfort, inteligentne rozwiązania i gadżety ułatwiające życie... Dziś z powodzeniem mogłam zamienić się w podglądacza i nawet kołysanki włączałam dzieciom zdalnie leżąc w najlepsze w łóżku. Powzdychałam, że nie miałam EyeOn Baby, gdy Igor był malutki i podczas wakacyjnego grillowania i imprez w gronie znajomych, co chwila musiałam biegać do domu i sprawdzać, czy syn śpi... My mamy tak mamy... sprawdzamy, zaglądamy... tracimy czas i energię, by mieć pewność, że wszystko w porządku.

Jest jeszcze jedna kwestia, poza wygodą oczywiście... zatrudniacie nianię i macie system motywująco-kontrolujący. Niania "chodzi jak w zegarku", bo wie, że D-Link ma na nią oko, a Wy podglądacie jej poczynania w mobilnej aplikacji... Rodzice mogą na tablecie lub smartfonie zobaczyć, co dzieje się z dzieckiem nawet jeśli przebywają z dala od domu. Umożliwia to aplikacja mydlink Baby, przesyłająca dane za pośrednictwem chmury mydlink, dzięki czemu są one dostępne o każdej porze i z dowolnego miejsca... Sytuacja idealna:) Monitoring niani i dziecka może oszczędzić nam wiele nerwów. Zamiast się zastanawiać co dzieje się w domu, po prostu to sprawdzamy odpalając aplikację.


Aplikacja wysokiej oceny nie ma... może z racji niewielkiej ilości użytkowników? Prosta w obsłudze, intuicyjna niestety sprzęt nie na wiejski internet. Mogę się pośmiać, ale kilkusekundowe opóźnienie sprawiło, że na tablecie widziałam przebudzającego się Igora, który w rzeczywistości stał już obok i pakował mi się do łóżka:) 

Wydaje mi się, ze sprzęt idealnie sprawdziłby się dla rodziców wracających do pracy po urlopie macierzyńskim lub zmuszonych opuścić maluszka na dłuższą chwilę... obawiam się, że młodzi rodzice mogli by się wciągnąć w reality show z własną pociechą w roli głównej:) EyeOn Baby łączy w sobie funkcje monitora ruchu, niani elektronicznej i kamery video, co ogromnie wspomaga opiekę nad niemowlęciem i dzieckiem. Czujniki ruchu wykorzystywane są najczęściej w pierwszym roku życia, uspokajają młodych rodziców zatroskanych o dziecko, natomiast niania elektroniczna i video przydają się nawet, gdy dzieci są starsze. Nieograniczony zasięg  pozwala rodzicom na duża mobilność, możemy spokojnie wyjść do ogrodu, przed dom i czuwać nad dzieckiem na swoim telefonie. Wspaniałe urządzenie dla mamy gdy martwi się o swoje dziecko w chwili kiedy nie może być zaraz przy nim... daje nam możliwość stałej kontroli wzrokowej oraz słuchowej maleństwa.


Kamera jest estetycznie wykonana, jej minimalistyczny design wkomponuje się w rozmaite wnętrza. To niezawodny sposób na to, aby miećdziecko na oku. EyeOn Baby w prosty sposób pomoże nam zapewnić maleństwu maksimum bezpieczeństwa. Czujnik ruchu i dźwięku informuje, kiedy maleństwo potrzebuje naszej uwagi.
Na zakończenie cena... sugerowana 599zł, dużo i mało... Kamera ma nam pomóc w opiece nad dzieckiem, ciut nas odciążyć. Pozwala oddać się domowym obowiązkom i trzymać rękę na pulsie, czy u dziecka wszystko w porządku, niemniej żadna kamerka, niania czy inny gadżet nie zastąpią naszej troskliwej opieki i nie zajmą się dzieckiem za nas. To nowoczesne i niezastąpione urządzenie do zdalnej opieki nad dzieckiem, dla rodziców ceniących sobie wygodę.

0 komentarze :