Related Posts with Thumbnails

Pomóż mamie zapomnieć o plamie vol. 2


Moje dzieci kochają makaron... najlepiej saoute bez żadnych dodatków. Ale spagetti to taki nasz kompromis... Na obiad makaron z sosem pomidorowym i parmezanem, a część makaronu odkładam do zjedzenia bez dodatków:) Najprostszy i najpyszniejszy przepis na spagetti sprzedał mi mój niegotujący mąż:) Na oliwie podsmażamy czosnek i bazylię, oregano, wlewamy przecier pomidorowy i gotujemy pod ściereczką min. 40 minut. Im dłużej odparowujemy sos z dodatkiem oliwy tym pyszniejszy będzie:) Kogo dziecko je samodzielnie, ten wie, że dziecko plus spagetti równa się katastrofa i dużo prania...

Misja druga: sos pomidorowy. Do wygrania szara bluza Kids On The Moon ( w wybranym przez Was rozmiarze) oraz zestaw produktów marki Vanish.  Bluza chłopięca, ale wg mnie unisex i moja księżniczka Vi w takowej paraduje:) Jeżeli chcecie wygrać musicie wykazać się swoją różową siłą i w komentarzu pod postem podać domową metodę usunięcia plamy, obowiązkowo z wykorzystaniem co najmniej jednego z produktów marki Vanish:) Wasze komentarze zostaną automatycznie zamieszczone na stronie konkursowej http://vanish.pl/konkurs/dzieciece-klimaty i tam właśnie zbieracie głosy poparcia dla waszej metody odplamiania. Pomysł na plamę z pomidorów o największej ilości głosów wypróbuję i jeżeli poskutkuje... nagrodzę.


p.s. Bluza Star Boy Kids On The Moon, 90% bawełna, 10% elastan, zalecenia z metki prać w max 30 stopniach, nie chlorować, nie czyścić chemicznie, nie suszyć mechanicznie. 

No to do dzieła, czekam na Wasze komentarze niech różowa siła będzie z Wami:)

 Zwyciężył komentarz: 

Anny Marczewskiej:  Zdecydowanie z plamą po sosie pomidorowym rozprawiłabym się tak :) Plamę spłukałabym pod bieżącą wodą,następnie do miski wsypałabym proszek Vanish Oxi Action i wlałabym ciepłą wodę i moczyłabym przez jakąś godzinkę a następie wstawiłabym pranie z jeszcze jedną miarką proszku -proste prawda?? :)

308 głosów Liczba głosów to stan z piątku 21.03, z godziny 24:00. Głosy oddane później nie były uwzględnione.


Gratuluję i czekam na kontakt klimaty.dzieciece@gmail.com

regulamin konkursu

0 komentarze :