Related Posts with Thumbnails

Pomóż mamie zapomnieć o plamie vol. 1


A więc zaczynamy akcję „Pomóż mamie zapomnieć o plamie”. Cztery tygodnie, cztery plamy, cztery szanse na wygranie atrakcyjnych nagród. Sprawa jest prostsza, niż skomplikowana mogłaby się wydawać:) Szczegółowy regulamin akcji znajdziecie TUTAJ.

Misja pierwsza: plamy z jagód. Do wygrania tunika z chmurką, Kids On The Moon ( w wybranym przez Was rozmiarze) oraz zestaw produktów marki Vanish. Jeżeli chcecie wygrać musicie wykazać się swoją różową siłą i w komentarzu pod postem podać domową metodę usunięcia plamy, obowiązkowo z wykorzystaniem co najmniej jednego z produktów marki Vanish:) Wasze komentarze zostaną automatycznie zamieszczone na stronie konkursowej http://vanish.pl/konkurs/dzieciece-klimaty i tam właśnie zbieracie głosy poparcia dla waszej metody odplamiania. Pomysł na plamę z jagód o największej ilości głosów wypróbuję i jeżeli poskutkuje... nagrodzę. 


p.s. tunika z chmurką 92%cotton 8%elastan, zalecenia z metki prać w max 30 stopniach, nie chlorować, nie czyścić chemicznie, nie suszyć mechanicznie.

No to do dzieła, czekam na Wasze komentarze niech różowa siła będzie z Wami:)

Najwięcej głosów uzyskał komentarz pani Agnieszki Wodeckiej. Sposób wypróbowany i zadziałał:


Pani Agnieszcze gratuluję i proszę o kontakt na klimaty.dzieciece@gmail.com
Was wszystkich natomiast zapraszam dziś na kolejne konkursowe starcie, ruszamy koło południa!

0 komentarze :