Related Posts with Thumbnails

Pomóż mamie zapomnieć o plamie vol. 3


Ech wiosna... grillem pachnąca:) Nareszcie nie muszę zakasać rękawów i pichcić w domu, bo ku mej uciesze... i dzieci i pan Tata uwielbiają grilla. I nie mówię tu o pospolitej kiełbasie:) Z grilla można wiele pyszności zjeść. Ale jak grill to tłuste plamy, dzieci wycierające paluchy o spodnie i wszechobecne plamy z musztardy:)

Misja trzecia: musztarda. Do wygrania szara urocze, kolorowe, Pantaloniki z najnowszej kolekcji Pan Pantaloni  ( w wybranym przez Was rozmiarze) oraz zestaw produktów marki Vanish. Jeżeli chcecie wygrać musicie wykazać się swoją różową siłą i w komentarzu pod postem podać domową metodę usunięcia plamy z musztardy, obowiązkowo z wykorzystaniem co najmniej jednego z produktów marki Vanish:) Wasze komentarze zostaną automatycznie zamieszczone na stronie konkursowej http://vanish.pl/konkurs/dzieciece-klimaty i tam właśnie zbieracie głosy poparcia dla waszej metody odplamiania. Pomysł na plamę o największej ilości głosów wypróbuję i jeżeli poskutkuje... nagrodzę.


p.s. Spodnie Pan Pantaloni, 100% bawełna, zalecenia z metki prać w max 30 stopniach, nie chlorować, nie czyścić chemicznie, nie suszyć mechanicznie. 

No to do dzieła, czekam na Wasze komentarze niech różowa siła będzie z Wami:)

regulamin konkursu


Najwięcej głosów uzyskał sposób pani Karoliny
Pantalony wyprane, plama usunięta. Gratuluję wygranej i proszę o kontakt: klimaty.dzieciece@gmail.com

0 komentarze :