Related Posts with Thumbnails

kostki funkcyjne SIMBA

Cztery kostki funkcyjne do zabawy firmy SIMBA poszerzyły ostatnio nasz zabawkarski asortyment. Każda z nich ma różne, grzechoczące elementy w środku. Kostki pomagają maluchom w ćwiczeniu koordynacji ruchowej oraz koncentracji. Pobudzają także zmysł wzroku, słuchu i dotyku. Wielkość: 7x7x7 cm. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesięcy.Grupa Simba &Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie ów i dystrybutorów zabawek ich priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek, firma dba również, aby zabawki rozwijały zdolności manualne oraz umiejętności kreatywnego myślenia. To kolejne sensoryczne klocki w kolekcji Igora i muszę przyznać, że synek je lubi...zwłaszcza ciskać nimi po podłogę, faworytem jest niebieski klocek z cukierkowymi koralikami w środku. Fajna zabawka na prezent dla półrocznego dziecka. polecam, zajmie malca na chwilę


3 komentarze :

  1. Według mnie te kostki są słabe. Dużo lepsze i ciekawsze ma Fisher Price.

    OdpowiedzUsuń
  2. mamy jedne i drugie fp są fajne jak ustawi się z nich piramidkę ale to na razie zabawa dla starszej siostry bo półroczne dziecko nie da rady te po prostu ciekawe do operowania rączkami.

    OdpowiedzUsuń
  3. a ja to nie kupuję takich klocków dzieciom nie rozumiem ich dupl0, lego drewniane tak ale taki plastikowy badziew sztuk 4 ?

    OdpowiedzUsuń