Related Posts with Thumbnails

VisolVit Junior + konkurs


Kultowe witaminy VisolVit Junior® już 40 lat goszczą w naszych domach i sprawiają radość najmłodszym. Kto z nas nie wspomina z rozrzewnieniem pysznego, pomarańczowego i musującego VisolVitu wyjadanego prosto z saszetki? Teraz witaminy VisolVit® dostępne są również w formie owocowych żelków- codzienny zestaw 11 witamin, selenu oraz rutyny w uwielbianej przez dzieci formie!

VisolVit Junior Żelki to suplement diety w postaci multiwitaminowych kolorowych żelków o owocowym smaku, zalecany dzieciom od 3. roku życia jako uzupełnienie codziennej diety w witaminy. Pomarańczowe, żółte, zielone a może czerwone? Wybór należy do Ciebie! Soczyste żelki występują w 4 smakach: cytrynowym, jabłkowym, malinowym i pomarańczowym. Co więcej, żelki mają bardzo oryginalny kształt duszka.

Mam dla Was konkurs. Do wygrania 3 zestawy Visolvit Junior (1 zestaw = 1 opakowanie suplementu diety dla dzieci Visolwit Junior Żelki + 1 lunchbox.). Wystarczy zostawić komentarz. Odpowiedzieć na pytanie : Jak dbasz o odporność swojego dziecka? Czas start!


Daria R., Kornelia Sierotowicz Wójcik , Monika Hofmokl-Ostrowska zapraszam panie do kontaktu klimaty.dzieciece@gmail.com wygrywaja panie zestawy VisolVit Junior!

0 komentarze :