Related Posts with Thumbnails

Kreatywnie, estetycznie...

bvgsamoloty

Kupujecie czasem zabawki dla siebie? Przyznajcie się... Nie jest tak, że wśród plusów bycia rodzicem jest bezkarna zabawa? Możemy na chwilę znów poczuć się dzieckiem... Są rzeczy które są tak urocze, że chce się je mieć dla doznań estetycznych... pierwiastka idealności w szarej codzienności... z potrzeby piękna... Leolandia , to polska firma, która dba o jakość, technologię i estetykę wykonania... Od wczoraj nasze oczy cieszą tekturowe samoloty... nie lada to było wyzwanie złożyć Igorowi Trójpłatowca Czerwony Baron, dwupłatowca i samolot Spitfire... bo mój dwulatek by nie podołała, a ja nawet papierowgo samolociku do rzucania nie umiem zrobić... 


Zabawki Leolandia uczą przede wszystkim kreatywności i wyobraźni przestrzennej, cierpliwości i staranności. Nie świecą, nie piszczą i estetycznie wyglądają. Modele z tektury stanowią więc alternatywę dla znanych i lubianych klocków czy puzzli. Co ważne z takiego prezentu cieszyć się będzie cała rodzina, bo można składać je rodzinnie i kreatywnie spędzić czas z dziećmi.


Samoloty z tektury firmy Leolandia to idealna zabawka dla małego miłośnika lotnictwa! Piękne, doskonale uproszczone modele istniejących obiektów. Pan Tata jest zachwycony i pod wrażeniem, że jego zona takie cuda pod sufitem zawiesiła...  Każdy element zabawki jest przemyślany, a efekt rewelacyjny... takich samolotów nie powstydzi się profesjonalny modelarz :)


Na drugi ogień pójdą modele pociągów:) Mam już wprawę w składaniu, a Igor nic tylko ciuchciuuch :)

0 komentarze :