Related Posts with Thumbnails

kreatywne maluchy

SKLEP KREATYWNE MALUCHY powstały z miłości do dzieci i potrzeby zapewnienia im jak najlepszego rozwoju i świetnej zabawy. Za cel stawiają sobie  rozwój manualny i motoryczny dzieci poprzez kreatywną zabawę, a szczególnie poprzez ekspresję artystyczną i kreatywne eksperymenty. W sklepie internetowym zajmujemy się sprzedażą kreatywnych zabawek i artykułów plastycznych dla dzieci. Zabawki powinny prowokować do rozwoju kreatywności i abstrakcyjnego myślenia. Oferują zabawki pozwalające dziecku na zetknięcie się z plastycznymi materiałami z którymi mogą samodzielnie, bezpiecznie tworzyć wszelkie wymyślone kształty. Maluch zapoznaje się z nowymi formami zabawy. Inspirują dzieci do nauki nowych technik artystycznych poprzez korzystanie z naszych instrukcji obrazkowych i filmowych. Grupa pedagogów, artystów, techników i rodziców czuwa nad tym aby rodzic kupując w „Kreatywnych Maluchach” był w pełni poinformowany o zaletach, możliwościach i zastosowaniu każdego zakupionego produktu. Sprzedają wyłącznie najwyższej jakości produkty znanych, sprawdzonych europejskich firm. Dokładają wszelkich starań aby artykuły były dla Ciebie i Twojego dziecka oryginalne, twórcze i przede wszystkim bezpieczne. 

Prowadzią również warsztaty plastyczne w szkołach, przedszkolach i placówkach edukacyjnych, o których więcej informacji można znaleźć tutaj. 

Kreatywne Maluchy są wyłącznym dystrybutorem następujących marek na terenie Polski: 


PlayMais – ekologiczny materiał kreatywny, który potrzebuje jedynie trochę wody aby się ze sobą kleić. Jest plastyczny lecz w odróżnieniu od innych mas plastycznych, nie brudzi dywanów, można po nim pisać, spłaszczyć jak płaską kartkę, a nawet go targać. 


Bubber – masa, która nigdy nie wysycha!!! Niesamowita w dotyku, bardzo lekka i zachowująca ciepłotę ciała. Ma właściwości terapeutyczne. Świetnie nadaje się do foremek i tworzenia odlewów. 


 Moonsand – masa, o strukturze kolorowego, mokrego piasku. Również nie wysycha. Można ją wypalać w piekarniku.  


 SCOLA - farby, kredki, markery odznaczające się wysoką jakością. Specjalna, angielska formuła technologiczna sprawia, że produkty SCOLA doskonale nadają się dla małych rączek. Pigmenty użyte w produkcji zachowują żywy kolor, aby dziecko mogło w pełni wyrazić swoją ekspresje poprzez rysunek lub „malunek”. 


 MisterMaker – Znana w ponad 100 krajach marka inspirująca młodsze dzieci do artystycznej zabawy. Mister Maker pokazuje jak użyć końcówkę kartonu jako pędzla, jak zrobić psa z pudłka na jajka, jak stworzyć obraz 3D przy pomocy niepotrzebnych przedmiotów i wiele inych innowacyjnych projektów. Zestawy kreatywne Mister Maker to światowy bestseller. 


 FASCINATIONS - zabawki innowacyjne tworzone przez fizyków. Zaprojektowane by zilustrować wiele niezbadanych aspektów fizyki zabawki firmy Fascinations powodują zdziwienie i zaskoczenie, tym samym skłaniając do zadania sobie pytania "Jak to działa?" lub "Jak to możliwe?".

0 komentarze :