Related Posts with Thumbnails

zdolne bestie


ZDOLNE BESTIE to 15 prostych animacji prezentujących obrazki z różnych kategorii - poznawajcie i uczcie się czytać nazwy zwierząt, kwiatów, drzew, części ciała, ubrania itp.Czyli proste animacje edukacyjne na płycie DVD dla dzieci w wieku 2 - 7 lat, Dzięki podpisom każdego obrazka oraz ich wspaniałej interpretacji aktorskiej Tomasza Kota, Twoje dziecko z łatwością nabędzie umiejętność czytania! To jednak nie wszystko! Zatrzymując animacje w zaznaczonym miejscu na kolorowych planszach (migający symbol pauzy) możecie bawić się w poszukiwanie figur, kolorów oraz naukę liczenia. Każde zadanie jest opisane za pomocą prostych symboli znajdujących się w prawym dolnym rogu ekranu, obok symbolu pauzy. Ich znaczenie opisane jest na opakowaniu produktu. Zgłoś błąd w opisie

Czytanie, liczenie, nauka kolorów czy kształtów - to, co dla nas wydaje się proste dla naszego dziecka jest nie lada wyzwaniem, z którym my możemy pomóc mu się zmierzyć.Dziecko widząc napisane słowo oraz powtarzając je zapamiętuje jego "wygląd", dzięki czemu szybciej uczy się czytać.
Powszechnie wiadomo, że mały człowiek nie powinien oglądać telewizji przynajmniej do określonego wieku. O ile bezpieczeństwo w postaci płaskiego ekranu telewizora czy monitora bez tzw. "efektu migania" oraz właściwa odległość, czyli 3 krotność przekątnej ekranu, można kontrolować, o tyle to co oglada nasz maluch nie do końca. Dlatego animacje stanowia bezpieczną i korzystną alternatywę do hałaśliwych i "pędzących" obrazów w telewizora.

Przyznam się, że gdy odpaliłam na laptopie program... pomyślałam OMG, co to jest...to nie przejdzie...ale moja córka siedzi i powtarza sylaby, chyb jej się podoba...a to ona jest tu testerem:)0 komentarze :