Related Posts with Thumbnails

Tomek i Przyjaciele


Wasze dzieci lubią Tomka i Przyjaciół? Mój syn uwielbia:) Starsza siostra również zerka jednym okiem na bajkę... choć wiadomo jej nie wypada... ona woli księżniczki :).Tej jesieni na każdego malucha czeka nie lada atrakcja! Miłośnicy lokomotywek mają niepowtarzalną okazję zobaczyć przygody mieszkańców wyspy Sodor na wielkim ekranie. Od ubiegłej soboty 6 września do 26 października w Multikinach w całej Polsce ruszyły weekendowe poranki z Tomkiem i Przyjaciółmi™. Pracowite silniki nie tylko muszą sprostać wielu wyzwaniom, jak np. przebudowa starego zamku czy dostarczenie na czas ważnych przesyłek, ale także rozwiązać wiele zagadek!Już 27 września odbędzie się premiera najnowszego filmu „Opowieść o odwadze”.Nowa przygoda Tomka jest pełna zagadek i niewyjaśnionych tajemnic! Na bohaterów czeka wiele przygód, którym dzielnie będą musieli stawić czoło. Pojawi się też kilku nowych bohaterów. Tomek tym razem zostaje wysłany do pracy w kopalni gliny, aby pomóc Wilusiowi i Beniowi. Nagła burza sprawia, iż jeden z przejazdów zawala się, a klify, po których jeżdżą pociągi, stają się niestabilne. Nagle, w świetle błyskawicy Tomek spostrzega tajemnicze ślady stóp. Zaciekawiona lokomotywa rozpoczyna śledztwo. Czyje ślady mógł zobaczyć Tomek? Czy ktoś mu uwierzy? Przekonaj się co naprawdę odwiedziło kopalnię gliny. To cudowna historia, w której Tomek i inni pokażą, co tak naprawdę znaczy być odważnym! 


To nie wszystko! Mali wielbiciele kolejek mogą tworzyć własne przygody na domowym dywanie. W ofercie Fisher-Price® można znaleźć ulubionych bohaterów serii o odważnych lokomotywkach! Tomek i Przyjaciele™ to kolekcja zabawek Fisher-Price® przeznaczona dla chłopców w wieku od 18 miesięcy do 6 lat. Lokomotywy, wagony oraz zestawy przedstawiają postaci oraz miejsca znane z bajki Tomek i Przyjaciele (Thomas and Friends™). Razem z lokomotywkami, każdy maluszek może rozpocząć fascynującą podróż pełną przygód! W zależności od wieku dziecka dostępne są trzy serie zabawek. Mój pierwszy Tomek™ to lokomotywki dostosowane do wielkości małych rączek. To pierwszy krok maluszka do wejścia w świat wesołych kolejek. Dla starszych dzieci przeznaczona jest seria Tomek i Przyjaciele Take–n- Play™, czyli różnego rodzaju pojazdy o niewielkich rozmiarach oraz system składanych w walizeczkę torów, które swobodnie można ze sobą łączyć. Starszakom dedykowana jest kolekcja Tomek i Przyjaciele Trackmaster™. To lokomotywki wyposażone w napęd a także gotowe zestawy torów i akcesoriów do budowania torów. Dodatkowo, wszystkie kolejki można ze sobą łączyć, ponieważ ich zderzaki i wagoniki są namagnesowane, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza. Świat Tomka i Przyjaciół to wesoła kraina, w której dziecko nie tylko polubi pomysłową zabawę, ale pozna takie wartości, jak przyjaźń, życzliwość i służenie pomocą innym. Kiedy Twój najlepszy przyjaciel jest lokomotywką możesz dotrzeć, gdzie chcesz!
Igor jest zachwycony Super Torem Zjazdowym... A Wasze dzieci co by wybrały z kolekcji Fisher Price? Wybieracie się do kina na premierowe przygody Tomka i Przyjaciół?

0 komentarze :