Related Posts with Thumbnails

QUIZOMANIA Dumel


Quizomania to przenośna dwujęzyczna (polski/angielski) konsola edukacyjna, która posiada 24 dwustronne karty z zadaniami z wiedzy ogólnej. Quizomania posiada 2 poziomy trudności. Pierwszy przeznaczony jest dla dzieci 3-5 lat, drugi dla dzieci od 5 roku życia, dzięki czemu Dziecko będzie mogło korzystać z niej przez długie lata. Konsola doskonale nadaje się do podróży.


Moje dzieci uwielbiają zabawki firmy Dumel. I w sumie im się nie dziwię, bo w gąszczu zabawek na sklepowych półkach naprawdę się wyróżniają jakością wykonania i walorami edukacyjnymi. Dumel sprytnie łączy rozrywkę z nauką. Quizomania to konsola edukacyjna, którą moja córka okrzyknęła swoim tabletem. Niby prosta zabawka...Wystarczy włożyć kartę z quizem, wybrać tryb zabawy i nacisnąć właściwą odpowiedź, a jednak w bardzo atrakcyjnej formie.


Bardzo przydatną sprawą jest schowek na dodatkowe karty, dzięki czemu po prostu się nie pogubią. Vi testuje zestaw kart 5+  i stopniowanie trudności zadań sprawia, że zabawka posłuży jej dłuższą chwilę. Nie zniechęca się tylko mówi, że do zadań z literkami wróci, jak się douczy... A gdy załączone do konsoli pytania jej się znudzą można dokupić w rozsądnej cenie dodatkowe karty z quizem ( 1,2). Ja cieszę się z regulacji głośności w zabawce, a Vi uradowana przełącza język na angielski i uczy się języka :). Quizomania jest zabawką edukacyjną, która wspomaga naukę czytania, logiczne myślenie, wymaga koncentracji dziecka. Dzieci XXI wieku wolą aplikacje na androida, dobrze, że można jeszcze znaleźć analogowe zabawki, które je bawią i uczą.


0 komentarze :