Related Posts with Thumbnails

Kid Cars 3D - Policja - Wader
Policja Kid Cars 3D  jest to najnowszy zestaw z serii Kid Cars 3D. O ile na dorosłych policja wrażenia nie robi i raczej jest tematem drwin i częstą przyczyną podniesionego ciśnienia, o tyle dzieci czują do policjantów respekt... Radiowóz na sygnale cieszy małych chłopców, a w dziecięcych zabawach wszyscy chcą być policjantem, nikt złodziejem... Wiecie, że jak byłam mała z kolegami z osiedla bawiłam się w policjantów i złodziei? Ganialiśmy się całymi dniami na rowerach... Miła odmiana, bo z młodszymi siostrami, to zazwyczaj w ciotki i sklep się bawiłam... w domu, w którym były 3 dziewczynki, raczej samochodów, garaży nie było... Moja córka jest w lepszej sytuacji, a o ile lalki, wróżki i księżniczki są wszędzie, to jej dziewczyńskie zabawki dzielą przestrzeń z autami młodszego brata. Zabawa nabiera innego wyrazu, gdy wozem policyjnym kieruje filigranowa laleczka, a w więzieniu siedzą Barbie :) Grunt, to że znajdują wspólny język. Potrafią się razem bawić, dzielić zabawkami... Aniołkami nie są, jak każde rodzeństwo przepychają się, kłócą, miewają lepsze i gorsze dni, ale we wspólnej zabawie znajdują wiele radości. 


Garaż Komisariat Policji WADER wywoła uśmiech na twarzy  zarówno chłopców i dziewczynek. Zestaw składa się z trzech autek oraz drogi z dwupoziomową budowlą. Na wszystkich elementach zestawu znajduje się numer alarmowy 112, aby dziecko opatrzyła się i zapamiętało numer na wypadek niebezpieczeństwa. Policja to zestaw tematyczny. Dzięki zastosowanym oznaczeniom dzieci poznają zasady ruchu drogowego. Łatwa i prosta konstrukcja zabawki jest także kompatybilna z pozostałymi zestawami z serii Kid Cars. Wszystko to wykonane jest z dobrego jakościowo plastiku i jak na razie wypada pozytywnie we wszelkich crash testach mojego dwu latka. Problematyczne mogą być gabaryty zabawki, bo jednak zajmuje trochę miejsca... a generalnie nie jest to rzecz, którą składa się po każdej zabawie i pakuje do pudełka.

Jak obiecałam mam dla Was konkurs foto :) Do wygrania Policja Wader. Chętnych zapraszam do zabawy.


1. Polubicie na fb Dziecięce Klimaty i Wader- fabryka zabawek

2. W komentarzu pod tym postem dodajcie zdjęcie ( jedno) realizujące temat : Wspólna zabawa, radość dzielenia się lub wyślijcie na maila klimaty.dzieciece@gmail.com. Ponieważ prosiliście utworzona zostanie galeria zdjęć na fb. Pokażcie jak Wasze dzieci bawią się z siostrą, bratem, dziadkiem, tatą, koleżanką... Stawiamy na wspólną zabawę, bo Policja Wader świetnie się sprawdza podczas zabaw w grupie. Nie zapomnijcie napisać imienia i wieku dziecka. Zdjęcia możecie zgłaszać do 23.09.2014 do północy.


3. Zaciśnijcie mocno kciuki. 24 września wybiorę zwycięskie zdjęcie
4. W przypadku wygranej czekam 7 dni na dane adresowe na klimaty.dzieciece@gmail.comPo burzliwych naradach, domowe jury wybrało zdjęcie pełne radości realizujące temat wspólnej zabawy, zdjęcie, które przypadło Wielu z Was do gustu  i na pewno zainspirowało do wykonania koszulki motywującej tatusiów do wspólnej zabawy... Miałam swoje typy, ale ta fotografia została jednogłośnie wybrana przez pana Tatę, Vi, Igora i bezstronnego wujka Szymę:
Autorce zwycięskiego zdjęcia gratuluję i czekam na kontakt klimaty.dzieciece@gmail.com
Resztę pięknych zdjęć możecie oglądać tutaj.

0 komentarze :