Related Posts with Thumbnails

Planner idealny


Zwyczajowo siadłam w Nowy Rok, otwierałam nowy kalendarz i wpisywałam wszystkie ważne daty... Zapełniałam stronice urodzinami, imieninami, rocznicami, terminami płatności rachunków... a potem  średnio do końca stycznia starczało mi zapału do skrupulatnego notowania... Nowy rok, nowy kalendarz, powiew świeżości, nowości... Nowe perspektywy, wielkie plany... W tym roku umknęło mi wybieranie kalendarza... tzn, mam ścienny planer rodzinny, kupiłam WO z kalendarzem Marty Frej, mam kalendarz książkowy z biedry... ale nowego kalendarza na nowy 2016 rok do mojej prywatnej torebki jakoś zapomniałam zakupić...

W sumie nie wiem po co mi kalendarz, modny planer za kupę siana... w moim życiu nie wiele się dzieje.. na notatki wystarcza drukowana miesięczna rozkładówka w formacie A4. Praca, dom... czasem wpada niespodziewany event w placówkach edukacyjnych moich dzieci... A jednak mam wewnętrzna potrzebę planowania... posiadania ładnego planera i złudzenia, że jestem panią swego czasu...

Tak więc czując nieodpartą potrzebę zakupienie planera, siadłam, przekopałam czeluści internetu i oto moje TOP 10:

1.DESIGN YOUR LIFE


Design Your Life nie jest kalendarzem i nie znajdziemy w nim dat. Idea taka pozwala na rozpoczęcie skutecznej organizacji od zaraz. Specjalnie zaprojektowane strony pomogą szczegółowo zaplanować nadchodzące miesiące, tygodnie i dni. Solidna, twarda okładka z magnetycznym zamknięciem niewielki, optymalny format A5, wygodna kieszonka na wewnętrznej stronie okładki.

2. PANI SWOJEGO CZASU


Planer składa się z trzech zeszytów, po 200 stron każdy. Każdy zeszyt wystarcza na 2 miesiące codziennego planowania. Ma 3 zakładki pomagające zaznaczyć, na jakim etapie planowania jesteśmy. Motywujące cytaty. 

3. WONDER PLANNER


Idealny dla osób, które chcą zorganizować swój czas, wyznaczyć priorytety i zapanować nad codziennymi obowiązkami. Połączenie nowoczesnego designu, prostoty oraz maksimum funkcjonalności. Przejrzysty, tygodniowy układ treści. Oprócz standardowego kalendarza zawiera także dodatkowe strony pozwalające rozplanować cele na cały rok, skupić się na tym co najważniejsze w danym kwartale, a także wyznaczyć zadania na poszczególne miesiące i dni.

Oryginalny kalendarz dla kobiet. HAPPY PLANNER™ jest najlepszym organizerem dla kreatywnych kobiet, które chcą osiągnąć wewnętrzny spokój. Pomaga krok po kroku zaplanować i przeżyć wspaniały rok.

Łączy w sobie kilka funkcji: #planer #szkicownik z twórczymi ćwiczeniami #notes. Dostępny w formacie A5 (zeszyt) w 4 kolorach: czerwonym, grafitowym, niebieskim i musztardowym.

6. SIMPLE PLANNER


Półroczny organizer, który pomoże zaplanować idealny miesiąc, tydzień i każdy dzień z osobna.Organizer zaprojektowany z myślą o kreatywnej kobiecie, poszukującej perfekcyjnej, trochę tradycyjnej drogi do szczegółowego planowania Swojego dnia. Korzystanie z Simple Plannera możemy rozpocząć w dowolnym dla nas momencie. Simple Planner nie jest kalendarzem więc sami uzupełniamy daty.

Idealny terminarz dla nowoczesnej kobiety. Przejrzysty i nowatorski układ dnia: rozkład dnia od godz 5 do 24, lista rzeczy do zrobienia, miejsce na wpisanie priorytetów na dany dzień, miejsce na notatki oraz zaplanowane telefony i maile. Wszystko to w oszczędnej, prostej i przejrzystej formie. Dodatkowo każdy miesiąc zawiera arkusz planowania miesiąca, miejsce na notatki a rozpoczyna się inspirującym cytatem. Ponadto w plannerze znajdziesz kreator idealnego życia, który pomoże określić obecną życiową sytuację i wyznaczyć cele na dany rok.

8. DOBRZE ZORGANIZOWANA


Elegancki kalendarz-planner w postaci zbindowanego notesu lub szytego zeszytu. To jedyne w swoim rodzaju narzędzie, które posłuży do planowania i zarządzania codziennymi obowiązkami. Prosty i funkcjonalny układ pomoże Ci efektywnie planować zadania i lepiej zarządzać czasem.

9. MAMMAMIA!


To idealny kalendarz dla mam łączący w sobie funkcjonalność i ładny design. Dzięki niemu zapanowanie nad codziennymi obowiązkami będzie łatwiejsze i zdecydowanie bardziej przyjemne. MammaMia! może służyć, jako narzędzie logistyki domowej dla wszystkich domowników, a dzięki swojemu poręcznemu formatowi jest także idealny do damskiej torebki, żeby każda mama mogła w dowolnym momencie dnia być na bieżąco ze sprawami domowymi.

10. MOLESKINE


Klasyczny kalendarz datowany od stycznia do grudnia 2016r. W środku kieszeń na luźne kartki i notatki oraz naklejki do personalizacji. Zamykany na gumkę. Wytrzymała oprawa, skutecznie ochroni zapiski na dłużej niż rok obowiązywania kalendarza.

0 komentarze :