Related Posts with Thumbnails

Minnie Mouse

Ostatnio dostałam kilka pytań o Myszkę Minnie która upodobała sobie Vi i o zabawki z serii Tomek i Przyjaciele, którymi bawi sie Igor... Domyślam sie, że to klimat zblizających się świat i budzący się do życia zakupowy szal... bo rzadko pytacie mnie o konkretne produkty, które gdzieś tam na blogu sie pojawią... Tak więc szczęśliwa z faktu, że moge doradzić dziś pisze post o Minnie jutro o Tomku :)


Myszka Minnie narzeczona Micky'ego, kultowa postac z kreskówek. Firma Matel dla marki Fisher-Price wypusciła serię zabawek z Minnie... i cóż różowa do bólu skradła pewnie serce nie jednej dziewczynki. Warunek jest jeden jeśli rozważacie zakup, dziecko musi lubic zabawę figurkami. Zabawki z tej serii sa urocze, dziewczyńskie bardzo... ale żeby zabawki nie impregnował kurz dziecko musi lubic operowanie figirkami i tworzyć scenariusze zabawy...


Modna Myszka Minnie to seria figurek dla małych dziewczynek, które lubią zabawę w przebieranie. Dziewczynki mogą łatwo przebrać figurkę gdyż mocowanie ubranka jest na wciśniecie. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 lat. Choć elementy w zależności od zestawu sa stosunkowo duże i mój 2 letni Igor świetnie sobie radzi ze zmiana sukienek, gdy siostra jest w przedszkolu i moze na spokojnie przejąc jej zabawki. Myszkę Minnie można przebierać, komponowac garderobą i to przyjemne zajęcie dla małych fanek bajowej myszki. Do zabawy łącznie 11 elementów, w tym:  duża figurka Minnie do przebierania, 3 sukienki, 2 pary butów, 2 tiary, kapelusz księżniczki i lustro.


Drugi zestaw, który ma Vi to sklep zoologiczny. Tu figurki sa mniejsze, zamykane w małej poręcznej walizeczce, która po rozłożeniu staje się polem zabawy. Minnie zamienia sie w troskliwa opiekunkę małych zwierząek psa Pluto i kotka Figaro. W sklepiku zoologicznym Minnie jest lada z kasą, półka z karmą dla zwierząt, wanna do kąpania zwierzątek i stoliczek.


0 komentarze :