Related Posts with Thumbnails

PLUS PLUS

Dzięki uprzejmości portalu  Mama na zakupach Vi testowała klocki Plus Plus.

Zabawki Plus Plus to kreatywne duńskie klocki, które zostały zaprojektowane w podstawowej formie dwóch sąsiadujących znaków plus. Klocki są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Jedyne narzędzie, które jest potrzebne w zabawie to wyobraźnia dziecka. Prosty kształt i wybór kolorów dają nieograniczone możliwości tworzenia. Pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię i kreatywność oraz doskonale rozwijają zdolności manualne najmłodszych i koordynację wzrokowo-ruchową. Łatwość łączenia i możliwość budowania modeli przestrzennych i płaskich powodują, że te klocki nigdy się nie nudzą. Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Nowość na polskim rynku. Klocki występują w dwóch rozmiarach: Mini 20mm i Midi 50mm. Zestawy Mini zawierają 100/300/600/1200 sztuk klocków w kolorach podstawowych/neonowych/pastelowych. Można łączyć z innymi zestawami.
 Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców w wieku od 3 do 12 lat. Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów.  Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.
Vi klocki przypadły do gustu, chociaż ma na razie tylko garstkę główkowała jakby to zrobić  krzesło dla lalki. Klocków nie da się połączyć w regularny kształt , co skłania do kombinowania i szukania nowych rozwiązań, klocki dobrze się trzymają , połączone nawet w najbardziej wymyślny kształt..., dziecko łatwo złoży i równie szybko rozłoży, żeby zbudować coś nowego...tata także zachwycony od razu stwierdził,że trzeba więcej dokupić , bo fajna zabawa. Klocki są bardzo starannie wykonane, estetyczne...to kreatywna zabawka jakie lubię. Prosta, a dająca wiele możliwości. Fenomen tych klocków polega na tym, że można z nich zbudować niemalże wszystko. Zarówno formy płaskie, jak i przestrzenne nie narzucają tu ograniczeń. Jedyny minus to cena... adekwatna do produktu, ale dla mie w tym momencie za wysoka, dla Vi natomiast początkowo trudny był mus łączenia klocków w układzie poziom-pion, poziom-pion. 

Trochę inspiracji...oj musimy dokupić więcej klocków zdecydowanie:)


6 komentarze :