Related Posts with Thumbnails

Akuku rośnij z nami!


Akuku od ponad dwudziestu lat , a dokładnie od 1989 roku, zajmuje się produkcją akcesoriów i zabawek dla niemowląt. W swojej ofercie Akuku ma ponad 200 produktów i cały czas pracuje nad nowymi projektami. Część oferowanych akcesoriów jest produkowana w kraju, a część za granicą, jednak wszystkie mają dwie główne cechy wspólne: są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu (BPA free) oraz przyjazne dla niemowląt. Priorytetem bowiem jest dobrem dzieci. Produkty swoją stylistyką i wzornictwem zdobyła sympatię świeżo upieczonych rodziców. Nowoczesny design, kolorowe, atrakcyjne nadruki na produktach przyciągają uwagę  maluszków i sprawiają, że każdy posiłek, kąpiel czy pielęgnacja - stają się równocześnie przyjaznymi doświadczeniami. Rodzice doceniają zaś przede wszystkim fakt, że oferowane akcesoria są lekkie, wygodne w użyciu, a równocześnie – bardzo wytrzymałe. Misja firmy, to wiele mówiące słowa Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat”.Każde dziecko jest indywidualnością, dlatego w ofercie znajdziemy produkty różnorodne w swojej barwie, kształcie i funkcjonalności. Pełna ofertę obejrzycie: TUTAJ

Pierwszy raz zetknęłam się z produktami Akuku kompletując wyprawkę do szpitala (majtki poprodowe) później szukając pojemnika na mleko modyfikowane, jak dla mnie bardzo przydatne na wyjazdach, szykuję porcje i nie muszę taszczyć ze sobą mleka, zagęszczacza itp., teraz Viki wśród bidonów ma bidon tejże firmy, a Igor próbuje swych sił z niekapkiem. Testowałam również z Igorem jednorazowe wkłady do pieluszek wielorazowych Cenię produkty Akuku za prosty, estetyczny, wygląd, przystępną cenę. Ich atutem jest to, że są lekkie, zgrabne i idealnie wyprofilowane do małych rączek, co ułatwia samodzielne trzymanie maluszkom. Te produkty znamy i polecamy:

Kubek ze słomką z uchwytami A0202
Kubek ze słomką z uchwytami
Wkłady do pieluszek
Wkłady do pieluszek
A na koniec szybki konkurs dla obserwatorów mojego bloga, do wygrania różowy kubek niekapek z silikonowym ustnikiem. Kubek powędruje do  wybranej, chętnej osoby, która zostawi pod tym postem komentarz o tym czym się kieruje wybierając kubek dla dziecka?  Bo jak wszyscy wiemy przejście od butelki do kubka wcale nie jest takie proste... Na Wasze odpowiedzi czekam do niedzieli wieczorem (24.03.2013)

29 komentarze :