Related Posts with Thumbnails

Miś Łatek

J a tylko na chwilę ...bo w natłoku domowych obowiązków na bloga czasu kompletnie brak:( ale muszę Wam napisać o nagrodzie w konkursie, który rusza lada moment:)!


Jaki Łatek jest, każdy widzi - chciałoby się powiedzieć. Bo każde dziecko dokładnie zna charakter swojego Łatka. Gdy spojrzy się na tego małego, stworka to już wiadomo czego Łatek pragnie, a czego nie lubi. Łatek jest skromny i nieśmiały. Lekko się rumieni, gdy widzi nową twarz. Ale po chwili cały się rozpromienia, bo to bardzo radosny miś. W środku, wgłąb filcu, ma cudowne, ogromne serduszko którym pokocha jak żaden inny powiernik swojego właściciela. Bo łatek to przyjaciel na całe życie. Jest towarzyski - oczywiście dla swojego właściciela. Chętnie pójdzie z nim w każde miejsce! Potrzyma za rękę, kiedy będziesz się bał, przytuli i doda otuchy w trudnych chwilach, uraczy ciepłym spojrzeniem gdy bedziesz potrzebować wsparcia przyjaciela. Łatek bez dwóch zdań zrozume każda Twoją potrzebę. Lubi się bawić, chętnie wcieli się w role Super- czy Spider-Łatka, pozwoli Ci ubrać się w misiowe spodenki i koszulkę, na ważną uroczystość założy krawat, bo Łatek jest dobrze wychowany i zna zasady savoir - vivre!Cóż więcej Łatek to unikatowa , spersonalizowana zabawka. 100% hand made od zdolnej mamy. Nietuzinkowy prezent dla małego szkraba...Łatki to szyte ręcznie z wysokiej jakośc hiszpańskiego filcu, kolorowe, Filcowe misie personalizowane, skategoryzowane są jako rękodzieło. Osoba, która zamawia Łatka może wybrać kolory i dodatki. Każdy Łatek jest inny, wyjątkowy – tak jak nasze dzieci


WAŻNE: Łatek to filcowy miś - unikajcie kontaktu z wodą ! Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Rękodzieło, zabawka kolekcjonerska.

https://www.facebook.com/MisLatek
http://mislatek.blog.pl/

Krótkimi seriami pani Sylwia wypuszcza także gadżety związane z łatkiem, koszulki, breloki, zawieszki...
0 komentarze :