Related Posts with Thumbnails

turkusowe sówki by Little Penguin


Pieluszki  Little Penguin są naprawdę wyjątkowe! Szyte są własnoręcznie, ze szczególną dbałością o szczegóły i jakość używanych materiałów. Pieluszki szyte są wyłącznie z atestowanych tkanin. Do produkcji używane są specjalne, niezwykle trwałe napy pieluszkowe oraz odporny na wielokrotne pranie, a zarazem delikatny, rzep Aplix. Rozmiar pieluszek PUL z kieszonką regulowany jest za pomocą nap. Takie rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie pieluszki do rosnącego dziecka. W ofercie są dwa rodzaje kieszonek - z wykończeniem tradycyjnym oraz obszyte delikatną lamówką.

my z Igorem testujemy kieszonkę z lamówką turkusowe sówki
Chociaż rzep wydaje się być kiepskim rozwiązaniem, jestem jego ogromna fanką...z prostego powodu lepiej można dopasować pieluszkę do obwodu brzuszka,nie drapie go, nie podraznia delikatnej skóry dziecka, a regulacja rozmiaru doskonała. . Należy tylko pamiętać, że rzep powinien być zawsze zapięty (szczególnie w praniu!). Pieluszka wyposażona jest w specjalne zaślepki, o które można zapinać rzep.Lamówka jest niezwykle miękka i delikatna dla skóry dziecka. Zaletą pieluszek z lamówką jest to, że można ich używać także jako otulaczy, kładąc wkład chłonny na wierzchu pieluszki (zamiast wewnątrz kieszonki).


Pieluszki pięknie się układają i zdecydowanie nie ma efekty dużej pupy:)Rozmiar pieluszek PUL z kieszonką regulowany jest za pomocą nap. Takie rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie pieluszki do rosnącego dziecka.


Jeżeli chodzi o wkłady chłonne...cóż są naprawdę chłonne )Duży wkład uszyty jest z dwóch warstw miękkiego i chłonnego mikrowłókna do dowolnego składania. Schnie naprawdę błyskawicznie - wychodzi z pralki praktycznie suchy!Wymiary wkładów pozwalają na dopasowanie go do każdego rozmiaru kieszonki. Mogą być także używane do otulacza. Wkład uszyty jest w ten sposób, że szybko schnie i łatwo go dopasować do wieku dziecka, odpowiednio składając. Duży wkład jest idealny na nocSzczerze wiem już dlaczego czasem warto zainwestować w droższe pieluszki...komfort użytkowania  piękny design, nic nie przecieka, pieluszki są świetne i z czystym sercem mogę je polecić każdemu


p.s.

0 komentarze :