Related Posts with Thumbnails

Nożownik Plan ToysPlan Toys drewniane warzywa i owoce do krojenia dla małych kucharek i kucharzy. Każde warzywo składa się z dwóch części połączonych rzepem, który podczas krojenia specjalnym nożem wydaje apetyczne chrupnięcie. Zestaw zawiera pomarańczę, cytrynę, gruszkę, marchewkę, grzybek oraz nożyk. Nauka i zabawa w pięknym drewnianym wydaniu.


Igor podpatruje jak gotuję, naśladuje mnie w kuchni i rozwija koordynację oko-ręka oraz swoje zdolności motoryczne. Krojenie, to codzienna czynność, która dostarcza wiele zabawy, a przy tym jednocześnie wpływa na rozwój dziecka rozwijając jego manualna precyzję. Nożyki fascynują, akt krojenia fascynuje... bezpieczny drewniany nożyk, z jednej strony działa jak prawdziwy, ale z drugiej gwarantuje, że dziecko się nie skaleczy. Dodatkową zaletą jest fakt, że części owoców połączone są rzepami. Dlatego po przekrojeniu można ponownie połączyć zabawkę i bawić się od nowa.

Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.


0 komentarze :