Related Posts with Thumbnails

MAMIKA i Księżniczka LilifiMamika czyli mama Monika ;-) Firmę założyła w 2006 roku po to, aby mieć więcej czasu dla syna. Teraz nie ma czasu dla siebie, ale swojej decyzji nie żałuje... Mamika od dawna nie jest tylko wydawnictwem – w ofercie oprócz 3 serii książek dla dzieci – znajdziemy także gadżety związane z bohaterami różnych książek i nie tylko…To także wspaniałe, ekologiczne i ręcznie malowane zabawki i gadżety wykonane z największą dbałością o każdy szczegół!

Razem, Viki , udałyśmy się dzisiaj w podróż do krainy Księżniczki Lillifi...Każda mała księżniczka, która po nią sięgnie, oprócz wspaniałej i pouczającej opowieści, znajdzie: prawdziwe zaproszenie na bal wróżek i prawdziwą, piękną koronę. Najpiękniejsza książka na prezent dla małej księżniczki! I ja to potwierdzam:) Różowa pluszowa okładka,pięknie wydana, brokatowane strony ,a w środku korona i w mini kopercie mini list/zaproszenie na bal...mojej córce ,aż się oczy zaświeciły...po prostu wszystko to , co małe księżniczki lubią najbardziej:) Ta książka wzbudza zachwyt każdej dziewczynki. Fabuła prosta i przyjemnaOd rana do wieczora Księżniczka Lillifi troszczy się o zwierzęta, które mieszkają wokół jej zamku. Pewnego dnia otrzymuje zaproszenie na swój pierwszy bal wróżek, szybko jednak o nim zapomina. I gdyby nie Myszka Klara, bal rozpocząłby się bez Księżniczki? Czas nagli! Lillifi nie może się spóźnić! Skąd jednak wziąć nową i piękną suknię balową? Prawdę mówi znane przysłowie, że dobrych przyjaciół poznaje się w biedzie! Leśne zwierzęta pomogą swojej kochanej wróżce!

Oprócz książki Wydawnictwo Mamika oferuje całą gamę pięknych zabawek, artykułów szkolnych, torebek i wielu innych pięknych rzeczy z kolekcji Księżniczki Lillifi niemieckiej firmy Spiegelburg dla dziewczynek i nie tylko.Polecamy, ja muszę z moją księżniczką poznać więcej przygód Księżniczki Lillifi
Chłopców zaciekawią przygody Kapitana Sharky, opowieść o niesamowitej przyjaźni małego chłopca i pirata.


0 komentarze :