Related Posts with Thumbnails

LOOM BAND dla początkujących


Książka dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zafascynowanej gumkami Loom. Dla osób lubiących tworzyć samodzielnie, dla ceniących indywidualność i niepowtarzalność. Wykonywanie najróżniejszych ozdób i dodatków z gumek to najnowszy krzyk mody i ma zagorzałych zwolenników w każdym wieku. Przy użyciu prostego plastikowego krosna oraz szydełka można bowiem stworzyć nieskończoną ilość wielobarwnych pierścionków, bransoletek, kolczyków, wisiorków, amuletów... 

W książce wskazówki krok po kroku jak wykonać między innymi: bransoletki, pierścionki, ozdoby na opaski do włosów, czy walentynkowe serce. Dzięki książce „Loom Band”: 
• nauczymy się wyplatać wyjątkowe ozdoby z kolorowych gumek 
• dowiemy się jak wiele wzorów można wykonać samodzielnie 
• rozwijamy talent manualny 


Książka zawiera szczegółowe opisy wykonania 60 modeli we wszystkich kolorach tęczy. Każdy projekt jest przedstawiony krok po kroku, a każdy krok zilustrowany zdjęciem. Instrukcje prowadzą początkującego wyplatacza przez wszystkie stopnie trudności, aby wyposażyć go w podstawową wiedzę pozwalającą na tworzenie coraz bardziej skomplikowanych i twórczych wzorów, często już własnego pomysłu. W pierwszej części omówione zostały podstawy pracy z gumkami Loom Band: podstawowe wyposażenie, techniki i najważniejsze wskazówki. Spis dostępnych w książce projektów został przedstawiony w formie miniaturowych zdjęć, co zdecydowanie ułatwi wybór.


Świetna książka, która pomoże nam stworzyć z małych gumeczek niesamowite rzeczy. Czytelna, ładnie wydana... polecam... nawet ja nauczyłam się nowych wzorów :) Prawie tak wygodna jak filmiki na youtubie... bo chyba każdy wyplatacz z nich korzysta:)
0 komentarze :