Related Posts with Thumbnails

Warmiolandia


WARMIOLANDIA, to największy na Warmii Park Rozrywki dla dzieci... w końcu udało nam się odwiedzić ten przybytek... i niestety ja byłam niemile rozczarowana... a moje dzieci... cóż bawiły się jak zawsze... Na pewno się nie nudziły, bawiły się uśmiechnięte od ucha do ucha. Dwie godziny biegały w skarpetkach miedzy dmuchanymi atrakcjami, konstrukcjami do wspinania, trampolinami... wielka otwarta przestrzeń, animatorzy doglądający bezpieczeństwa dzieci... Bałam się dzikich tłumów... było raczej pusto, kilka rodzin, grupa urodzinowa, przeboje typu I'm a barbie girl w tle... "Działająca na miejscu restauracja oferuje mnóstwo przysmaków dla najmłodszych. Dla rodziców przygotowano sektor z wygodnymi fotelami i lożami." No i tu klops bo gdy biegające dzieci zgłodniały i tłoczno zrobiło się przy barze całą zabawę zepsuł smród oleju unoszący się w powietrzu... zaplecze gastronomiczne w takim miejscu powinno być jednak lepiej wentylowane... bo zabawa we frytkarni to słaba opcja dla dzieci... podobnie jak to, że w menu królują potrawy z głębokiego tłuszczu... Może jestem wybredna, może po prostu nie lubię takich miejsc... ale następnym razem wybierzemy się do jakiejś mniejszej kameralnej sali zabaw...


Dla dzieci do 3 roku życia przygotowany jest odgrodzony od innych sektor z miękkim podłożem, wieloma zabawkami i statkiem piratów.

A Wasze dzieci lubią takie miejsca? Dodam, że towarzysząca nam ciocia była zachwycona.... bo przeżyła sentymentalna podróż w czasy dzieciństwa... Opiekunowie wchodzą do Warmiolandii za darmo i mogą korzystać z atrakcji dla dzieci... więc biegała z Vi i Igorem zjeżdżała do basenów z kulkami, wdrapywała się na dmuchańce i skakała na trampolinie :)

0 komentarze :