Related Posts with Thumbnails

Tenstickers + konkurs


Pomalutku się "zadomawiamy"... nie nasze mieszkanie... wynajmowane... nie nasze meble, stylistyka... trochę nie nasze życie... sytuacja odgórnie nadana... zastana... nie mam serca do tego mieszkania, nie mam luźnych stówek by kupić upragniony stół  z krzesłami, meblościankę zastąpić regałami na książki i nadać wynajmowanemu lokalowi charakter zbliżony do mego prywatnego... Ale staram się stworzyć azyl moim dzieciom, miejsce bezpieczne i przyjazne.. Za sprawą Tensticers pokój moich dzieci stał się królestwem z bajki, a ściany stronami książki...


Marka Tenstickers to zachwycające swoim pomysłem oraz precyzyjnym wykonaniem naklejki na ścianę. Projekty są szczegółowo przemyślane i z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagającym klientom.W ofercie Tenstickers znajdziemy nalepki idealnie zarówno do pokoju dziecięcego jak i kuchni czy salonu. Naklejki są wykonane z bardzo trwałej matowej folii, idealnie przywierają do ściany. Odporne są na zabrudzenia. Mat nie odbija światła przez co efekt jest bardzo naturalny. Naklejki mogą być bez trudu umieszczane nie tylko na ścianach, lecz także na wszystkich powierzchniach gładkich. Zastanawiacie się, w jaki sposób odmienić i uatrakcyjnić wnętrza mieszkania tak, by stały się one bardziej wyraziste i stylowe? Doskonałym, jednocześnie najprostszym sposobem na odświeżenie wnętrz są naklejki na ścianę. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, Tenstickers oferuje wiele ciekawych, oryginalnych naklejek na ścianę. Asortyment szeroki... ale byliśmy zgodni, że na ścianie w pokoju dziecięcym pojawi się Mały Książę.

Mam dla Was konkurs z Tensticker.pl. Do wygrania bon o wartości 120zł  do wykorzystania w sklepie online. Od dziś do 13. 06.2015 czekam na komentarze konkursowe pod tym postem. Która naklejkę z oferty Tenstickers byście wybrali i dlaczego? Która skradła Wasze serce i miałaby udekorować ścianę?


p.s a bon powędruję do pewnego chłopca:0 komentarze :